Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon fontos, lombikos...

Nagyon fontos, lombikos kérdés! Ebben az esetben (magyarázatban) melyik az 1. nap?

Figyelt kérdés

Kb. 20 perce vettem észre, hogy megjött... Az 1. naptól indul a lombikunk, szurit kell adni magamnak, amit délben akarok, mivel minden nap ugyanabban az időben kell, és ez kivitelezhető nekem.


Na de akkor ma már adjak be egyet, vagy várjam meg a holnapot, és a holnapit számítsam 1. napnak?



2011. okt. 10. 18:34
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/343 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hívtam ma a Kaálit ,hogy osztódik-e a kis Drágám,és elégé meglepődtem amikor mondta a biológus,hogy mind a kettő osztódásnak indultak. Arra gondoltam ,hogy összekeverték valakivel a papírokat,DEEE NEEEM!!!! A másik petécske is meggondolta magát :)))) ,úgy hogy de. volt egy ötsejtes és egy kétsejtes "babóm". Nagyon-nagyon örültem,örülök. Remélem nem változik a dolog,mert én holnap megyek értük. 10.30-ra kell mennem a beültetésre. :)))))


Veled mizu??? Ma este tüszőrepi???? Írj a hírekről!

2011. okt. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/343 A kérdező kommentje:

Hűűűűhaaa :D Ez nagyon jó hír :))

Ezek szerint mind a két picúrkát visszakapod holnap! Na akkor pihizz, és sok sikert a beültihez!

Bárcsak már én is ott tartanék, hmm...


Igen, ma este adtam be a tüszőrepit, hát nem tudom milyen nap elég nézek, de ma már iszonyatosan rossz volt a hasam, fel van puffadva, ha ülök nyomódik, szúrkálódik, mi lesz itt még holnap :( Porszívóztam, de azt is két felvonásban kellett, mert annyira fájt a hasam, hogy abba kellett hagynom, pedig nem vagyok egy nyápic :)

Na de mindent a cél érdekében!


Majd írj, ha tudsz, drukkolok! Pussz!

2011. okt. 26. 22:24
 63/343 anonim ***** válasza:
100%

Olyan izgatott vagyok,hogy már felkeltem.


Innen kezdve ,hogy beadtad a repit,már felpörögnek az események. Elhiszem hogy fájdogál a hasad,ha nekem is bírt fájni a négy tüszőtől. Holnap már a punkció és már nem soká mehetsz is értük. Érdekes,hogy neked előre megmondták,hogy ötnaposan kapod őket vissza. Mondjuk nem mi vagyunk a dokik,és kénytelenek vagyunk elhinni amit mondanak,és bízni a döntésükben.

Hánykor kellet beadnod a repi szurit? És hánykor lesz a punkciód? (csak,hogy tudjak neked szorítani) Minél több elsőosztályú petikéd legyen,akkor talán nyugodtabban tölthetnéd a punkció utáni napokat,én borzalmasan aggódtam az én kis "kettőmért".


Szoríts nekünk! Ha hazaértem írok! Puszi

2011. okt. 27. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/343 A kérdező kommentje:

:) Elhiszem, hogy nem bírtál aludni, szerintem én is így járok majd szerda reggel :))


Pécsen szinte mindig 5 naposan adják vissza őket, nem tudom miért, de annyira nem is érdekel, csak legyen már péntek, aztán szerda :)

Tegnap este 10 órakor adtam be, és holnap negyed 8ra kell menni, akkor ágyfoglalás, stb., és ha minden igaz én leszek az első, tehát 8kor lesz a leszívás, izgulok már nagyon!


Persze hogy szorítok, tegnap is úgy örültem, mikor írtad, hogy a második picúr is megindult :)

Várom hogy írj, és drukkolok nagyon!

2011. okt. 27. 06:47
 65/343 anonim ***** válasza:
100%

Hazahoztam őket. :))) Meg volt a beültetés,a legrosszabb része az volt hogy mozdulatlanul kellet feküdni egy órácskát,de eltelt az is.

Nagyon fáradtnak érzem magam,talán most kijött az egész procedúra.


Nálad? Fájdalom?

2011. okt. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/343 A kérdező kommentje:

Naa, gratulálok! Akkor már csak el kell hogy foglalják az ágyikójukat, és minden rendben lesz, de jó :)

Ma feküdnöd kell, ugye? És holnaptól már járkálhatsz, vagy akkor is még feküdni kell? Ezt még nem kérdeztem a dokitól... Mit tanácsoltak neked?


Hát eléggé fájok már, délelőtt még nem is, akkor dolgoztam, szóval ültem, de amióta hazaértem és csinálok is valamit, na jó lesz már ha holnap lesz :)

Legyen már holnap!

2011. okt. 27. 17:13
 67/343 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt holnap lesz már...:D. Ma is sokszor eszembe jutottál,hogy mekkora türelmed lehet. Én túl vagyok rajta,te most kezded,de így most neked kell szurkolni csak. No meg nekem is egy picit,hogy a picurok jól érezzék magukat bent és ügyesen kapaszkodjanak :).


Nem mondták konkrétan ,hogy feküdjek annyit mondott a doki,hogy vigyázzak rájuk. Persze én pihizek.Nem megyek már a héten dolgozni. Növelt egy-két gyógyszerem adagján,meg kaptam még egy tüszőrepit,amit kettőben kell beadnom a felét ma kellet,a másik felét meg Vasárnap.


Holnap nagyon ügyes légy!!! Mielőtt elaltatnak szép dolgokra gondolj....Úgy jobb az ébredés. Szurkolok!!!!!!!!!!!!

2011. okt. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/343 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok !


Követem az eseményeket ,hogy s mint nálatok:) még a legelején írtam hsz-t. Olyan izgi nektek! Nagyon drukkolok hogy mindkettőtöknek sikerüljön! Nekem az utolsó nem sikerült sajnos egy fagyibaba volt. Majd az igazi 2.lombik indul jövő hónapban. Most egy hónap szünet. Drukkolok nektek és visszanézek mert kiváncsi vagyok!

2011. okt. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/343 A kérdező kommentje:

Na túl vagyok a leszíváson, 10 db sejt lett, de hogy mennyi a jó minőségű, azt nem tudom :( Délben eljöhettünk, és csak 1 óra felé válogatták őket, úgyhogy csak vasárnap derül ki, 11 óra felé kell telefonálnom, hogy mi van a picúrokkal, remélem azért ketten lesznek...

Most eléggé görcsöl a hasam, bár ez is változó reggel óta, csak elmúlik lassan a fájás :)


Hogy érzed magad? Fekszel, ugyeeee? :)


Kedves Utolsó! Nagyon köszi a drukkot, mint látod mindketten jól haladunk, csak én lemaradtam, de azért már haladok én is.

Én is drukkolok neked, hogy a kövi hónapban minden jól menjen neked, és szép + teszted legyen!!!

2011. okt. 28. 15:49
 70/343 anonim ***** válasza:
100%

Hát örülök,hogy jól vagy,és hogy ilyen ügyes voltál,hogy tíz sejted is lett. Biztos lesznek többen akik szerelembe esnek. Lesz még fagyasztásra is ,bízz bennük.Jaj akkor megint van mire várni!Drukkolok nekik!!!!!

A pocim nekem is fáj és még most is érzem olykor. Valamit írtak fel?

Pihizgetek,de nem feküdtem egész nap,de csinálni sem csináltam semmit.


Te is pihenj!

2011. okt. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!