Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/161 A kérdező kommentje:
úgy látszik R. nagyon egyformák a tüneteink csak nekem ovukor fájtak nagyon a melleim ami nálam se volt sose most már csak feszűlnek.A párom szerint a bimbó udvarom széle sötétedik.Már bocsánat hogy rá hagyatkozok de ő a külső dolgokat jobban észreveszi,én meg azt amit érzek :) összedolgozunk
2012. márc. 31. 14:23
 42/161 anonim ***** válasza:

Most hogy vagytok? :)

Nekem 2 tizedet tovább emelkedett a hőm, így ma 36,9 lett.

A melleim pedig rettentően fájnak!!! Ovu után vagyok a 7. napon. :)


R.

2012. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/161 A kérdező kommentje:
8. napon vagyok a hőm 36.75-ről leeset 36.5-re és olyan mensiszerű görcseim vannak,a derekam már nem fáj,most ahogy tüsszentettem megfájdult a jobb petefészkem :/
2012. ápr. 1. 13:05
 44/161 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ma megjött! Nem akarok senkit sem elkeseríteni,de most először párom megjegyezte,hogy meg vannak duzzadva a bimbóim! És mégis megjött,és eddig a mellemnek nem volt előtte emmi baja,max. picit érzékenyebb volt! Szóval erre sem hagyatkozok legközelebb... :(
2012. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/161 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom kisvuk! Majd legközelebb sikerül!! Ne búslakodj!


Nekem mindig fájni szokott a mellem, most is fáj, csak most korábban kezdődött, mert már ovuláció óta fáj, de én ettől még nem képzelem terhesnek magamat, az maga lenne a csoda! :)


Nekem kb. még 1 hetem van a nemvártig.


R.

2012. ápr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/161 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Szerintem ez jó jel! nálam így volt mikor terhes lettem! Drukk
2012. ápr. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/161 A kérdező kommentje:
sajnálom Kisvuk :( kedves utolsó!nem hiszem hogy ebből baba lenne mert tegnap csak 36.4 volt ma felment 1 picit 36.45-re :( van még 5 napom nem hiszem hogy bármi is történe ezalatt :"(( neked drukkolok R. hátha neked összejön :)
2012. ápr. 3. 05:15
 48/161 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Írod, hogy még van 5 napod a nemvártig, még nem szabad feladnod, a hőd még változhat bőven, ez még kiszámíthatatlan, nagyon drukkolok neked!


Én azért nem reménykedem, mert tegnap kijött két pici pattanás, azóta nem jött, de engem ez szomorít el, mert ez mensi előjel szokott lenni. :( Szóval nálam ez a rossz.

Ami jó, hogy a hőm mára megint szépen alakult, de még ez is kiszámíthatatlan természetesen, nekem még 6 napom van a nemvárt mensimig! A melleim továbbra is fájnak rettenetesen!


Ilyen lett tehát mára a görbém:

[link]


R.

2012. ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Kedves kisvuk nagyon sajnálom! Többieknek nagyon szorítok! Én még várakozó állásponton vagyok! Csak a melleim fájnak, de annak már én sem hiszek! Menzi előtt szoktak fájni egy héttel, most már az ovu napja óta fájnak. Hát nem tudom, majd kiderül! Mindenképp írok!

2012. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/161 anonim ***** válasza:
Bocs az előbb a 49. start7 voltam.
2012. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!