Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja a mensijét...

Ki nem várja a mensijét jövőhéten?

Figyelt kérdés
vasárnap volt ovum ezt a hőm,a nyílalgatás és pici élénkpiros vér is jellezte :D szóval most tuti hogy volt,már nagyon várjuk a babát. 7.-én nem várom
2012. márc. 27. 19:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/161 A kérdező kommentje:
én ma 1 kicsit beszédűltem,görcseim is vannak akármikor megjöhet a petefészkem ma kicsit szúrkálgatott meg bele nyílalgat a derekamba
2012. ápr. 3. 14:55
 52/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én nem vagyok most olyan szomorú,mint hiszitek! Nagyon várjuk a csodabogarat a pocimba,de nem vagyunk rágörcsölve! Jönni fog a mi picikénk,tudja ő mikor kell jönnie! :)

Kérdező,ha még nem jött meg,akkor miért keseregsz? Csatolj egy friss görbét,had nézzük meg mi is! :)

Nekem ilyen volt a görbém:

[link]

2012. ápr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/161 anonim ***** válasza:
R! Neked a 14.ciklus napon volt p.é.,ugye rossz helyre húzta be ciklus.hu? Ha jól számolom 9-re nem várod ezek szerint!
2012. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!


Így van, rossz helyre húzta a ciklus.hu.

Nekem a 14. napon volt az ovulációm. És igen, 9-re nem várom a mensim!


R.

2012. ápr. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/161 anonim ***** válasza:
R! Gondolom akkor 10-én tesztelsz is! :) Már csak egy hét! :)
2012. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/161 A kérdező kommentje:
sajnos görbét nem tudok csatolni de nagyon lent van a hőm :( alaphő alatt a ma reggeli hőt le is írtam reggel (36.45) most ahogy wc-n voltam krémes folyást vettem észre olyan mint a testápolóé ezt nem tudom mit jellen jót vagy rosszat
2012. ápr. 3. 17:26
 57/161 anonim ***** válasza:

Kedves kisvuk!


Hát szerintem leghamarabb is április 12-én tesztelnék, én így tervezem, ha addig nem jönne meg persze a mensim...mert 9-re nem várom, de mondjuk 10-én is megjöhet, mert most 2 hónapja úgy van hogy 30 napra jön meg és nem 29 napra, szóval igazából 9-10-re nem várom! És ha nem jönne meg 12-ig, na akkor csinálnék tesztet leghamarabb is, ááá, de úgyse jutok el odáig!! :((


Kedves kérdező!


A hőd még simán változhat, még ne szomorkodj emiatt! Nekem is fehér krémes folyásom van most! :)


R.

2012. ápr. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/161 anonim ***** válasza:

Én lehet nem bírnám ki,hogy ne csináljak tesztet így akkor 11-én! :) Bár én amikor eltervezem,hogy a 31.napon csinálom,azóta megjön szépen a 30. napon,tehát azóta 29 napos a ciklusom! :D Most teszteltem,mert ciklus.hu szerint előbb jön a mensim... hát tessék,én számoltam jól,és feleslegesen kidobtam egy tesztet! :D

Kérdező,nekem azt mondták,hogy igazából p.é. után bármilyen folyás lehetséges,sőt a szárazség is normális mensi előtt! Elég gáz,hogy minden terhes tünet lehet mensi tünet is! :(

2012. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/161 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Hogy vagytok?

Velem semmi különös. Ma is fehér krémes a folyásom, melleim is fájnak még. Picit néha furi a hasim, félek hogy mensi lesz. Én addig reménykedem amúgy, amíg nem pecsételek!!

Egyenlőre nem pecsételek, de nagyon félek most már, mivel már csak 5 napom van a nemvártig! 10. dpo-n vagyok.


R.

2012. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/161 A kérdező kommentje:
nekem most már nincs semmi tünetem eddig legalábbis csak annyi hogy felment a hőm 36.85-re
2012. ápr. 4. 10:26
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!