Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
 101/103 anonim ***** válasza:

Hanni, Tündérlány, nagyon sajnálom, a szívem szakad meg :(

Biztos, hogy sikerülni fog legközelebb!!!!!


Nagyon drukkolok Nektek!!!!!! Én sajnos nem sokat remélek ettől az inszemtől, mert már nem akarok megint csalódni. Nagyon nehezen viseltem a múltkorit is :(


DE FEL A FEJJEL LÁNYOK, BABÁSAK LESZÜNK MÉG AZ IDÉN :)

2012. júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok, Hanni nagyon nagyon sajnálom :( Legközelebb viszont már tutira sikerülnie kell! Mindenképp írd meg a továbbiakat!

Kata, drukkolok, de biztos minden rendben lesz, itt szinte mindenki azt írja, hogy görcsöl(t) az elején.

Mi most kihagytuk ezt a hónapot, mert már idegesített, hogy folyton ezzel vagyok elfoglalva, ráadásul meg is fáztam.

Augusztusban folyt. köv.

2012. júl. 22. 11:30
 103/103 anonim ***** válasza:

Sziasztok lányok. tegnap elmúlt minden hasfájásom, pedig pénteken már azon voltam, hogy bemegyek egy kórházba, annyira fájt a bal petefészkem.

Ma vagyok az 5.dpo-n. Talán leértek a petesejtek.....

Jöv.hét pénteken tesztelek egyet, hátha...akkor leszek a 10.dpo-n.


Kata hogy vagy? Remélem, már neked sem fáj a pocód!

2012. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!