Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
 71/103 anonim ***** válasza:
Jaj, nagyon drága vagy, én is tiszta szívből drukkoltam Neked és minden nap izgultam Értetek, és tessék, itt a nagy boldogság!!!
2012. júl. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/103 anonim ***** válasza:
Hanni, és minden nap többször megnézem a feltett tesztképeidet, nagy erőt ad :)
2012. júl. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/103 Hanni26 válasza:

Lányok, azért nálam nem olyan nagy még a boldogság...


Tegnap délután óta barnázok :( és ez eléggé aggaszt.

Az asszisztensnővel tudtam beszélni, azt mondta szedjem az Utrót, így az 5. héten még úgyse látnak semmit az UH-n ezért várnom kell jövő hét szerdáig :(

Ha a vérzés erősödne vagy nagyon görcsölnék mindenképpen menjek be a Klinikára.... akár az ügyeletre is...

Hát, erre mit mondjak? Aggódom... hétvégén akartam elmondani a szüleimnek... de azért még reménykedem, hogy nincs nagy baj és nem megy el a baba...

Ma este tudok majd beszélni a nőgyógyászommal, remélem lesz valami jó ötlete és megnyugtat....

2012. júl. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/103 anonim ***** válasza:

Megint itt vagyok. Én vagyok az az inszemes lány, aki a múlt hónapban nem kapott tüszőrepesztőt és csak a 15-16.napon közel 4 cm-esen repedtek meg a tüszőim.


Hétfőn lesz a 2. inszeminációm.


DE! Én úgy gondolom, csak később lenne megint töszőrepedésem a múltkori 15-16.napokból okulva.

A doki mindenképpen hétfőre célozta be az inszemet.

Reggel leadni az anyagot és délután 3-kor feltenné. (nem értem, miért vár ennyit a visszatétellel???)


Végre kisírtam magamnak Ovitrelle injekciót, amit szombat éjfélkor kell beszúrnom a pocómba.

DE a doki azt mondta, hogy attól hogy megszúrom magam, még semmi nem garantálja, hogy meg is reped a tüszőm.


Lányok, tényleg esélytelen, hogy hétfőre megrepedjenek a tüszőim a szuritól????


Nem korai még a 13. ciklusnapon az inszemináció???


Írjatok, várom a véleményeteket!!!!

2012. júl. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/103 anonim ***** válasza:

Hanni, még ne gondolj a rosszara. Én is barnáztam mind a két babámnál., semmi baj nem volt.

A barátnőm most 20.héten van, az 5-16. hétig barnázott minden nap. Egészséges a pici, jól vannak, már 20.hetesek :)


Ne izgulj, de nagyon fontos, hogy nagyon sokat pihenj!!!

Feküdj amennyire tudsz, attól elmúlik azaz sokat csökken a barnázás.


Figyelj oda, nehogy görcsöljön a hasad!!!!! Szedd az utrot! Jaj, nagyon drukkolok!!!!! Melinda

2012. júl. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/103 anonim ***** válasza:
Ja és szedj magne B6-ot, az megakadályozza hogy elkezdj görcsölni.
2012. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/103 Hanni26 válasza:

Köszönöm a kedves szavakat! Nagyon aranyosak vagytok!


Tegnap este beszéltem a nőgyógyászommal, azt mondta, hogy még bármi lehet. (Este véreztem is egy kicsit.) Pihenjek+Utro+Nospa+NO STRESSZ!!! Mg+B6-ot nem mondta, de azzal gondolom nem ártok... veszek is ma a patikában...

Irodában dolgozom, fizikailag nem megerőltető, ja és feltettem a lábaim egy másik székre ;) már majdnem olyan mintha feküdnék... :P

Nagyon szeretnénk ezt a babát, remélem minden rendben lesz!

Puszi nektek!

2012. júl. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/103 Hanni26 válasza:

Tüszőrepesztős kérdésre:


Szerintem hétfőre megrepedhet a tüsződ a szombat esti injekciótól! Mekkora tüszőket láttak az UH-n?

Szurkolok neked is! :)

2012. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/103 anonim ***** válasza:

Hát, elég hülye mérete van, 23*18 mm és egy 21*20mm-est, a többit meg sem mérte, mert ez a két nagy jobban kiugrott a többi kisebbtől.

Ezeket célozza meg inszemnél.


1-1 nagy tüsző van mind a két oldalon :)

2012. júl. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/103 Hanni26 válasza:

Szerintem ezeknek meg kell repedniük az Ovitrelle hatására!

Akkor hétfőn inszem, este meg szerelmeskedjetek ;)

Kívánom, hogy hamarosan pocaklakód legyen :)

2012. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!