Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/103 Hanni26 válasza:

Kata! Nagyon drukkolok neked! Szívből remélem, hogy most sikerült!

Mindenképpen írj, hogy mit mondott az orvos!

2012. jún. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/103 tkata81 ***** válasza:

Csajok!

POZITÍV!

Az orvos azt mondta ne éljem bele magam, bármi lehet még, de az tény hogy elindult a terhesség! megőrülök! és nem mondhatom el senki ismerősnek, csak a szülők tudják, úgyhogy nehéz hetek jönnek :) és annyira félek hogy velem maradjon!!!

és köszi a sok drukkot!!!!!!!

2012. jún. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/103 Hanni26 válasza:

Kata! DE JÓÓÓÓÓÓ!!!!!! Nagyon örülök!

Minden rendben lesz meglátod!

Én se mondanám el csak a szülőknek, és nekik is titoktartási fogadalom mellett... :D

Akkor kell tovább az Utro? Vagy bármi egyéb készítményt?

Gondolom, hogy még sokat nem láthatott az UH-n.

Mikor kell legközelebb menned?

Mondott arra vonatkozóan bármit az orvos, hogy mit javasol ill. mit nem?

Akkor ezek szerint van remény, mármint nekünk is akik még várjuk a mi kis csodánkat!

2012. jún. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/103 tkata81 ***** válasza:

Persze hogy van remény!

én nem tudom azért sikerült-e mert beállt a TSH-m vagy mert most először nem foglalkoztam vele az inszem után hogy mit lehet mit nem. vagy csak az a sok drukk miatt sikerült, amit tőletek kaptam :)

még semmi sem látszott, jövő csüt kell visszamennem :)

addig izgulás ezerrel :)

2012. jún. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/103 anonim ***** válasza:
Katám!Tudod,mennyire drukkolok!!!És annyira jó ilyeneket olvasni,hogy valakinek sikerül az inszem!pedig beszéltük is,hogy néha nem fűzünk hozzá sok reményt...,de olyankor jön egy példa,most TE és erőt adsz!
2012. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/103 tkata81 ***** válasza:

Én kívánom neked és a többieknek is, hogy szintén minél előbb sikerüljön! :) remélem minden rendben lesz és ti is követtek hamar!

NAGYON SOK ERŐT ADTOK-ADTATOK ITT NEKEM ÉS EZT NEM GYŐZÖM MEGKÖSZÖNNI!

Drukkolok mindenkinek, nem szabad feladni :)

2012. jún. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/103 A kérdező kommentje:

Szia Kata, szuuuupeeer!!! Nagyon nagyon örülök a híreknek, most már ne izgulj, kismama vagy, és kész!!!!! Gondolom tíz méterrel a föld felett lebegsz a boldogságtól! Drukkolok, hogy minden rendben legyen, és gyere a jó hírekkel!

Nekünk várakozóknak meg mesélj el mindent, hogy jött össze, mert tényleg nagy erőt ad a pozitív példa a várakozáshoz.


Puszi Nektek!!!!!

2012. jún. 25. 22:06
 28/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok, hogy vagytok? Mi újság?

Nekem megint feszül a hasam, és átsugárzik a derekamra is, de ez sajnos se jót, se rosszat nem jelent, mert a múltkorinál is így volt, viszont nem kellemes. Lehet, hogy a progeszterontól van.

2012. jún. 28. 14:51
 29/103 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!

Mi van veletek?

én ma megint teszteltem egyet, nagyon poz :)

én két dolognak tudom be a sikert: most először nem foglalkoztam vele egyáltalán. szerencsére sok program volt, így kivitelezhető volt a dolog. nem számolgattam, nem gondolkoztam mit érzek..

a másik hogy nekem magas volt a TSHm, és kb 2 hónapja szedem rá a bogyót, lehet mostanra ment le annyira az érték, amennyire kell.

én ezeknek tudom be.

Lebegek, de persze csak módjával, mert a 12. hétig még semmi sem biztos. azért ha jövő csüt látszana valami az UHon, az megnyugtatna. :)

2012. jún. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/103 Hanni26 válasza:

Hali Lányok!


Nekem most semmi görcsölés, semmi szurkálás... csak a mellbimbóim fájnak, napok óta... de annyira, hogy melltartóban kell aludnom :( Ja és nagyon ingerlékeny, érzékeny vagyok...

Na még egy hét és tesztelek, de nem izgulok emiatt. :)

Mindennek oka van, ha nem most majd később sikerül.


Kata: nagyon örülök a boldogságodnak!!! Biztos, hogy minden rendben lesz!

2012. jún. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!