Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
 51/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok, várom az újabb fejleményeket. Nagyon drukkolok az uh-hoz, és a csíkok erősödéséhez egyaránt!!!!


Nekem sajna reggel fullos negatív lett a tesztem :) Már nagyon elegem van. Lehet, hogy sose lesz gyerekem? Az igaz, hogy ha az első vagy a második inszem nem jön össze, utána már kicsi az esély?

2012. júl. 5. 07:57
 52/103 anonim ***** válasza:

Ez nem igaz, hiszen látod, ott van a Kata, akinek a 4. inszem jött össze!!!!


Igen is van esély!!!!!!


Én is ebben a hónapban megyek a 2. inszememre.

2012. júl. 5. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/103 anonim ***** válasza:

Kata, kérlek jelentkezz UH után!!!!


Meli

2012. júl. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/103 Hanni26 válasza:

Nem lettem hős, kedves Kérdező.... teszteltem ma is (14.dpo)... és ez is csak időn túl lett halvány pozitív....

Olvastam azt is, hogy az időn túli eredmény már nem számít, de olyat is, hogy valaki mégis babás volt...

na majd eldöntik odafenn :) Még van néhány tesztem... úgyhogy holnap és hétfőn még biztos tesztelek.


Amúgy ne keseredj el! Tudom, hogy milyen érzés a negatív teszt, sajnos láttam már én is párat a 2 év alatt :(

Én pár napig még használtam az Utrot az előző 14.dpo-s negatív tesztem után a 17.dpo-n még teszteltem és akkor hagytam abba... 3 napra rá megjött....


Biztos, hogy lesz baba, csak nem biztos, hogy az a megfelelő alkalom amiről mi azt gondoljuk...

Mi a kezelések megkezdése előtt azt mondtuk, hogy nem adjuk fel és ha kell végigcsináljuk a 6 inszemet!

Amúgy nálatokd mi a gond? Miért kellett az inszem?

2012. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/103 anonim ***** válasza:

Kedves Hanni! Tuti ott a baba, halvány csík is csík!

bárcsak nekem is lenne olyan csíkom :)


Drukkolok, tesztelj és mindig írjál!!!!

2012. júl. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/103 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!


Válaszolok először az egyik kérdésre! Igen, van esély a 2. inszem után is! Nekem a 4. sikerült, egy nagyon kedves lánynak pedig a 6.! szóval lányok, nem szabad feladni!!!!

Ma volt Uh, 6 mm es a pici :) El sem hiszem! :)

még nincs szívhangja csak a petezsák, 16án kell mennem újra akkor áll már lesz szívhang is :)

szóval hajrá mindenkinek, nem szabad soha feladni!!!!

2012. júl. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/103 anonim ***** válasza:

Gratulálok, mondtam, hogy ne aggódj, minden rendben lesz :)

Sok boldogságot az elkövetkező hónapokra, boldog babavárást :)

2012. júl. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/103 Hanni26 válasza:

Ma reggel egy másik (szintén 25-ös)teszt negatív eredményt adott... hát ez van

Akkor az időn túli halvány csíkocska becsapós... :/

Hétfőn tesztelek legközelebb, addig "szedem" az Utrot, aztán majd meglátjuk ;)

2012. júl. 6. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Kata nagyon nagy gratula, sok boldogságot kívánok én is a picikéhez!


Hanni, ezt nem igazán értem, remélem ott van a baba! Mennyi idő után jelentkezett a csík? Mert nekem tegnapelőtt az a halvány valami elég sokára, lehet, hogy csak miután megszáradt a teszt. Azért reménykedtem még, mert este mikor megnéztem látszott mindenféle forgatás nélkül, aztán tegnap reggel viszont már full negatív lett amit csináltam. Nem veszek többet ilyen tesztet, az tuti.


Nálunk nem igazán jó a spermaszám, és azt mondta a doki, hogy spontán elég kevés esélyünk van.


Nem tudom, most kicsit elment a kedvem, de folytatni kell. Ez mondjuk még hagyján, de lombikra remélem nem lesz szükség, mert attól félek.

2012. júl. 6. 22:44
 60/103 Hanni26 válasza:

Hát nem tudom hogy lehet ez és egyáltalán miért jelenik meg 10-15 perc múlva halvány második csík, ha nincs baba a másik teszt alapján...

Fél óra múlva azon is volt egy halvány csíkocska, de elvileg azt már nem szabad figyelembe venni...

Holnap reggel tesztelek, a 7végén nem voltuk otthon így nem teszteltem ;)

Holnap leszek a 18. dpo-n... jó lenne, ha két csík lenne és persze időn belül!

Lombikozni mi sem szeretnénk... :( remélem, hogy nem is lesz szükség rá egyikünknek sem!!!

Drukkolok nektek!

2012. júl. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!