Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/103 A kérdező kommentje:

Köszönöm a drukkokat!

Nálunk is megvolt :), bár a fogantatás csak holnap lesz, mert reggel kellett beadnom a repesztőt, kicsi volt a tüsző :) Hanni neked fáj a hasad? Nekem kicsit, de már a múltkor is így volt. Érdekes a katonák nem voltak a helyzet magaslatán, a múltkor minden adatuk kétszer ilyen jó volt, de mindegy ez is elég lesz. Szóval mindenki kicsit bénábban szerepelt a szokásosnál, de bízom a sikerben és kész!!! :)

Nekem nem utrot, kell szedem, hanem chrinone kúpot.


Drukkolok Neked!

2012. jún. 21. 16:05
 12/103 Hanni26 válasza:

Szia!

Az előzőnél fájdogált, nyílalt és biztos voltam benne, hogy baba lesz, aztán mégsem... de ez szerintem mindenkinél változó, most nem fáj a hasam és nem érzek semmi különöset... várunk, aztán kiderül... már nem aggódom túl, jönni fog biztosan, ha nem most akkor egy kicsit később :) Hidd el, hamarosan lesz baba neked is és remélem nekem is!

2012. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/103 A kérdező kommentje:

Szia!


Nekem most jobban fáj, maga dolog is kicsit kellemetlenebb volt. Sajnos én még a rákszűrés után is görcsölök, ez is olyan érzés.

A babák jönni fognak, ez természetes! :)

2012. jún. 21. 23:54
 14/103 tkata81 ***** válasza:

Sziasztok!

Drukkolok nektek lányok!

Nekem múlt kedden volt, vasárnap tesztelek egyet, mert a tegnapi teszt negatív lett, de remélhetőleg csak azért mert korai volt :)

aztán ha nem sikerült, akkor szeptemberig pihi :)

tegnap megtanultam az avivát :) hátha segít, nagyon jókat hallottam róla :) próbálta már valaki?

2012. jún. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/103 anonim ***** válasza:
Megy a drukk csajok!
2012. jún. 22. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/103 A kérdező kommentje:
Kata, én is drukkolok Neked, majd írd meg holnap feltétlenül az eredményt!
2012. jún. 23. 13:53
 17/103 tkata81 ***** válasza:

hali csajok!

EGY NAGYON-NAGYON HALOVÁNY VONLACSKA, DE VALAMI MINTHA LETT VOLNA!

nem élem bele magam, holnap a doki megmondja a tutit! félek csalódni :(

de eddig ez az első hogy valami van. ez a 12. nap inszem után, holnap-holnapután kellene kb megjönnie...

drukkoljatok légyszi!!!!

2012. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/103 anonim ***** válasza:

DRUKK!DRUKK!DRUKK!DRUKK!DRUKK!DRUKK!

Kata kép????

2012. jún. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/103 tkata81 ***** válasza:

már szinte semmi nem látszik rajta és ment a kukába :)

majd holnap!!!!kiderül :)

2012. jún. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/103 A kérdező kommentje:
Hú Kata, ez SZUPER!!!!! Nagyon drukkolok a holnaphoz, de ez már elég biztosnak tűnik :))))))))
2012. jún. 24. 18:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!