Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/103 tkata81 ***** válasza:

ja, és én azóta is görcsölök! ma pl volt egy 3-4 perces nagyon nagy görcs, de a védőnő is azt mondta hogy ez sokszor előfordul :) neked azért van mert ágyazódik...

ha biztos lesz a dolog, akkor szedj magnéziumot, segít!

2012. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/103 A kérdező kommentje:

Hanni, ez szuper!!! Kibírod péntekig? Te egy hős vagy!

Hát ma én is elcsábultam, de nekem nega lett sajnos... Megcsináltam, utána visszafeküdtem, aztán később, amikor megszáradt, látszott a T helye, szóvali ilyen szellemcsík szerű valami, de az is csak az ablaknál. Még csinálok tesztet, de szerintem ez megint nem jött össze :( 13. napon már pozitívnak kéne lenni, nem? Neked ez hanyadik inszem volt?


Kata, drukkolok ám nagyon holnapra! Majd írd meg, hogy mi volt!

2012. júl. 4. 12:22
 43/103 Hanni26 válasza:

Hali!


Nekem ez a 2. inszem volt. Az előzőnél fájt a hasam, de most szinte semmi néha mintha egy kicsit érezném, de nem jelentős...

Abban reménykedek, hogy ha nem lenne baba, akkor nem lenne még halovány csíkocska sem. Ahogy eddig mindig egyértelműen egy vonal látszott csak... még 10 perc múlva is.... de a 12. nap még talán korai volt.

Kata, te holnap mész uh-ra? Majd mesélj mi volt!

2012. júl. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/103 Hanni26 válasza:
Nem szabad feladnunk! Jönni fog az a baba!!!!! :)
2012. júl. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/103 anonim ***** válasza:

Így van lányok, nem szabad feladni.

Én is most nagyon el vagyok keseredve, mert azt hittem, sikerülni fog az első inszem.

8 petesejtből úgy látszik

2012. júl. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/103 anonim ***** válasza:

úgy látszik egy baba sem sikerült.

Ma már vérezgetek. Nagyon szomorú vagyok :(


Kata, holnapra megy a drukk!!!!!!

Jelentkezz ám a jó hírekkel :)

2012. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/103 anonim ***** válasza:

Megyek a 2. inszemre, hátha összejön!!!!!

Lányok, aki tesztel, azonnal jöjjön a jó hírrel :)

2012. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/103 A kérdező kommentje:

Nem, feladni semmiképp nem szabad, bár nem volt egy kellemes pillanat, amikor megint negatív lett a teszt :( bevallom, egy percre elveszítettem a lelkesedésemet...

Nekem múltkor nagyon fájt a hasam utána kb három napig, és szinte egyfolytában rosszul voltam, szédültem, ájulás előtti érzésem volt, hányinger, szóval mindent produkáltam, ami kell, meg a végén egy full nega tesztet is, ami már nem nagyon kellett volna. Most az elején nem fájt, a 7. napon viszont elkezdett görcsölni, és azóta folyamatosan fáj. Szerintetek ma még beadjam a progit, és teszteljek még holnap is? Azért bizonytalankodom, mert nekem az inszem napján volt a repesztés, szóval ha az másnapra hatott, akkor ez még nem a 13., hanem a 12. nap. Vagy hülyeséget beszélek? Azt sem akarom, hogy a türelmetlenségem miatt elmenjen a baba, de ha nincs baba, akkor meg felesleges tobább nyomatni a progit, mert akor meg soha nem fog megjönni...


Hanni, te ne vacilálj, pozitív teszted van, babás vagy!!! Gratula mégegyszer!!!! Puszi!!!!

2012. júl. 4. 13:49
 49/103 anonim ***** válasza:

Helló csajok!

Figyelem ám a kérdést!!!!

Kérdező..kapsz valami sárgatestet (utrogestent)??És az mellett vérzel???

Hanni!Megy a drukk!Szorítok!Remélem nagyon két csíkosat tesztelsz!

KATA holnap mindenképp írj,hogy mi a helyzet!

2012. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/103 tkata81 ***** válasza:

én is kicsit el vagyok ám keseredve...

mert ma de 5-6 percig annyira görcsöltem, hogy csak ne. meg szédültem és hányingerem volt. miért vannak ezek a görcsök? úgy félek a holnaptól lányok!

persze az is biztos befolyásolja a hangulatom, hogy mivel nem szedhetem a reflux gyógyszerem hetente 1-2szer összegyűlik a savam és hányok. most éppen ma volt ez a nap és úgy szétmarta a nyelőcsövem hogy iszonyatosan fáj :(

lányok, holnap írok! és drukkolok nektek, Hanni szerintem is jót jelent a halovány csík!!!! :)2 nap, és már erősebb lesz :)

2012. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!