Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek lesz, vagy volt mostanáb...

Kinek lesz, vagy volt mostanában inszeminációja? Nekem csütörtökön lesz a második. Jó lenne megbeszélni a tapasztalatainkat, együtt izgulni!

Figyelt kérdés

2012. jún. 19. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/103 tkata81 ***** válasza:

Hanni!

Én meg nagyon-nagyon drukkolok neked!!!

És ez a legjobb, hogy így állsz hozzá, ez segít :)

sikerülnie kell! :)

2012. jún. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/103 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kata, gondolom, hogy az uh legalább akkora élmény lesz, mint a pozi teszt :) Feltétlenül számolj majd be részletesen! Egyébként ez neked hányadik inszem volt?


Hanni, eddig én is elég jól eltereltem a gondolataimat, tegnap kezdtem el a filozofálást, amikor elkezdődött a hasfájás, mert kicsit elkenődtem, hogy már megint nem sikerült.


Ma azt álmodtam, hogy pozitív lett a tesztem (kettő is :) ) tegnap pedig azt, hogy megszületett a gyerek.. Igaz, hogy a sorrend nem igazán stimmel, de azért kár, hogy csak álom volt:)

2012. jún. 29. 16:51
 33/103 tkata81 ***** válasza:

Szia!


remélem az álom valóra válik :)

nagyon drukkolok neked, én még mindig nem élem bele magam, majd ha csüt rendben lesz minden akkor örülök jobban :)

ez nem jelenti azt hogy nem kezdtem terhes könyveket olvasni :)


nekem ez volt a 4. inszem, és nem is akartunk belevágni, azt mondtuk hogy majd ősszel, addig szünet.

még azelőtt 1 nappal sem voltam benne biztos hogy megcsináljuk, amikor be kellett venni a clostyt. aznap reggel döntöttem el, hogy beveszem :)


megy a drukk!!!!!mikor tesztelsz?

2012. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/103 A kérdező kommentje:

Szia Kata, gondolok rád csütörtökön, biztos hihetetlen élmény lesz, bárcsak már mi is ott tartanák!


Nekem eléggé megjön érzésem van, tegnap úgy görcsölt a hasam, hogy azt hittem egész éjjel nem fogok aludni tőle. Olvastam itt, hogy van akinek terhesen is ugyanúgy görcsöl, mint egyébként mielőtt megjön. Ha addig nem jön meg, csütörtökön tesztelek, az a 14. nap. (vagy előbb :-) ) Te hanyadik napon teszteltél? Éreztél valami különbséget a szokásos menzi előtti tünetektől?

2012. júl. 1. 13:07
 35/103 tkata81 ***** válasza:

Szia!


Én is görcsöltem, és most is görcsölök. néha jobban, néha kevésbé, de minden nap van párszor görcs...

azt írják ez természetes...remélem, nem rossz jel!

más tünet nem is volt, semmi egyéb.

én a 10. napon teszteltem egy full negatívat és a 14. napon lett nagyon halovány poz. a 17. napon volt jól látható poz.

nagyon drukkolok neked, mindenképpen írj, hogy mi van!!!!!

2012. júl. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/103 A kérdező kommentje:

Szia Kata!


Nagyon köszi a drukkot!!! Iszonyatosan görcsöl már a hasam...

2012. júl. 2. 21:31
 37/103 tkata81 ***** válasza:
Mikor is tesztelsz?
2012. júl. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/103 A kérdező kommentje:
Ma van a 12. nap, de nem csak az inszem, hanem a tüszőrepesztő után is, mert aznap hajnalban kellett beadnom, szóval nem tudom, hogy akkor honnantól is kéne számolnom... Reggel már nagy volt a kísértés, de nem csináltam meg, szerintem kéne várnom legalább csütörtökig. Bár megmondom őszintén ezeket az iszonyú görcsöket én eléggé rossz jelnek veszem...
2012. júl. 3. 17:10
 39/103 Hanni26 válasza:

Sziasztok!


Tegnap volt a 12.nap és kísértésbe estem... teszteltem... tudom még korai volt.... de hétfőn vettem néhány tesztet és mintha lett volna egy nagyon halvány második vonalacska.... de nem jelent meg azonnal csak kb. 5-10 perc múlva... majd pénteken csinálok még egy tesztet.

Remélem, nem csak "képzeltem" azt a második vonalat ;)

2012. júl. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/103 tkata81 ***** válasza:

ez nagyon király!

nekem is a 13. napon csak nagyon halovány volt, azt hittük mi is hogy képzeljük!

utána már az sem látszott :)

aztán 2 nap múlva erősebb lett! húúú, annyira izgulok miattad! remélem ott van a baba!!!!!!

2012. júl. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!