Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kedves sorstársak ki az aki...

Kedves sorstársak ki az aki januárra "nem várja"?

Figyelt kérdés
Várom a decemberben nyitott kérdésemben válaszolók újabb hozzászólásait, akik most januárra nem várják, ill. mindazokat akik ebben a cipőben járnak...
2012. dec. 29. 21:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/168 petera6 ***** válasza:

mrija: Akkor eléggé azonosak a dátumaink :) Én a legtürelmetlenebb esetben 10-én gondoltam tesztelni...de le kéne állítanom magam, és szépen megvárni a 15-ét.


Te honnan tudod, hogy mikor van pé-d? Én használtam a pg53-at + petefészek szurlálás + folyékony nyák. Csak ezek felváltva, és néha így-úgy párban jelentkeztek több napon keresztül. A ciklus.hu meg 1-re számolta. Ezért van a több napos intervallumom.

2013. jan. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/168 anonim ***** válasza:
100%

B.U.É.K.!

Én is januárra nem várom, pontosan jan. 7-re. Mi már picit több, mint 1,5 éve próbálkozunk 10 hónapja vetélésem volt. Nagyon várjuk a kistesót, van már egy 3 éves lányunk. Annyira nehéz, az a sok csalódás, de csak szerencsét hoz nekünk ez az év! Remélem jól indul az évünk! Nagyon bízom benne! Drukk mindenkinek! :-)

2013. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/168 anonim ***** válasza:

petera: figyeltem a folyást, 28-29 volt olyan, amilyennek lennie kell, kb. akkorra írta a kalkulátor is, én más nem figyeltem, ja meg a hőmet:)

de ugye én 2-3 nappal előtte voltam együtt a párommal, szóval azért bennem van a többi mellett az is, nem volt-e korai? no de meglátjuk:) én várom, szeretettel:)) és drukkolok neked is!

2013. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/168 petera6 ***** válasza:
Elméletileg 2-3 napig eléldegél a sperma. Mi most adtunk elég sok lehetőséget, hogy sikerüljön, de ugye bármi közbejöhet. Sokszor nem lehet tudni, hogy miért nem sikerül. Én múlt hónapban is esélyesnek láttam magam. De most jobban figyeltem. Én is szorítok mindkettőnkért! Aztán írj, ha tapasztalsz valami újat. Nekem egyelőre semmi, bár mitől is lenne.. A derekam amúgy fájt tegnap, meg ma reggel, de gyanítom az a tegnapi egész napos ágyban, kanapén fetrengés miatt volt, mert már elmúlt :)
2013. jan. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/168 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Jan.7-re nem várom. Viszont nagy butaságot csináltam. Csináltam most egy tesztet, ami halványan, de pozi lett (férjem is látja, rózsaszín a csík nem szürke). Most őrlődünk, hogy mi legyen. Angelic teszt volt, gyógyszertárban vettem.

Vegyünk még tesztet, vagy várjuk meg a hétfőt és akkor teszteljünk újra.

Tiszta hülye vagyok, hogy megcsináltam a tesztet. Csak a tünetek, annyira olyanok mint az első terhességemnél és ezért csináltam meg.

Az első terhességem vetéléssel végződött és most tiszta para vagyok....

2013. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/168 petera6 ***** válasza:
Gratula nagyon, reméljük erősödik a csík!
2013. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/168 anonim ***** válasza:

Jajj 8aska, gratulálok!!

Első vagyok, nekem volt egy barna pecsétem a 7-ik napon kb, és most enyhe hányingerem van. Soha nem szoktam pecsételni hóközben, úgyhogy remélem baba van a dologban, holnap veszek tesztet és péntek reggel ellövöm. :) Szombaton lesz a férjem születésnapja, szép ajándék lenne!

2013. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/168 petera6 ***** válasza:

Hű, akkor érted is izgulhatunk :)


Akinek sikerült, az írjon már néhány dolgot légyszi, hogy volt e valami praktika, taktika, és mindent, amit fontosnak talál. :)


Köszi

2013. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/168 anonim ***** válasza:

32-es vagyok!


Izgulok értetek! Nagyon megy a drukk!

Nekem még tesztem sincs itthon, de lehet a netről rendelek majd!

2013. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/168 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Ovulációs tesztet használtunk ebben a hónapban. Először teszteltem ilyennel. Dec.23-án pozitív volt, majd 24-én negatív lett. Együtt voltunk 21, 22, 23, 24, 25-én.

Reméljük, hogy a Jézuska küldött nekünk egy kisbabát :)


Biztos akkor lesz, ha uh-n is látni lehet, addig nem bízom el magam, csak reménykedünk. Ha újra teszteltem megírom az eredményt.

2013. jan. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!