Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/232 anonim ***** válasza:

Hát lányok, nekem holnap kéne megjönnie elvileg, remélem nem fog, majd pénteken tesztelek.

Réka

2014. máj. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/232 anonim ***** válasza:

Lányok, nem akarlak ezzel zargatni titeket, de lenne egy kérdésem:

Ha rendesen megjött a nem várt, akkor a hőnek nem le kellene esni? Mert nekem ma reggel is 37,3 volt - vagy akkor nekem magasabb az alaphőm? (Még nem tudok viszonyítani, most kezdtem 2 hete a mérést kb)

Andi

2014. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/232 anonim ***** válasza:

Andi! Nem feltetlenul. Nekem a dokim azt mondta, hogy a gorbem alapjan progeszteronhianyom van, ugyanis a ciklus elso napjan hirtelen nagyon leesik a hom. Szerinte az a normalis, ha fent marad legalabb egy napig es csak fokozatosan esik. Bar nem tudom, mennyire van igaza, nekem viszont igazoltak a tenyleges prog.hianyt vervetellel, ugyhogy lehet benne valami.

SAI

2014. máj. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én pénteken voltam tüszőnézőben, a legnagyobb tüszőm 11 mm-es volt a 12. napon, pedig ilyenkor már nagyobb szokott lenni. Pedig már volt pozi ovu tesztem is, de a görbém szerint sem volt még ovum. [link]

Mi egyébként 8 éve várunk az első babánkra.

Gyuláné

2014. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/232 anonim ***** válasza:

Köszi SAI! Csak azért furcsállom, mert ez már a 2. normális nap és inkább feljebb ment még 1 tizedet, ahelyett, hogy lemenne. Talán majd akkor holnap...

Andi

2014. máj. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/232 A kérdező kommentje:
Gyuláné, én inkább a görbének hinnék! Reméljük látszik majd rajta szépen a repedés! LEgyetek együtt mostanába 2 naponta ;) MErt akármikor lehet! Nekem előtte nap leesik ah őm, pozi lesz a teszt és másnap emelkedik!
2014. máj. 26. 18:56
 67/232 anonim ***** válasza:

Hat, Andi! Barmi lehet ;-) Lattunk mar olyan kismamat, aki verzett a terhessege legelejen :-) Amugy - lehet hulye kerdes, de - nem vagy megfazva egy kicsit, ami okozhat nemi hoemelkedest?


Nekem amugy tegnap megjott (ennek most orulunk :-)) es dokinal is voltam, ahol minden leletem negativ lett. A veteleseim okara tehat nem jottunk ra (hacsak nem az IR volt), tobb vizsgalat meg nem indokolt. Tehat ezennel hivatalosan is beallhatok a juniusra varok taboraba. Junius 22-re nem varom :-)


SAI

2014. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/232 anonim ***** válasza:

SAI, remélem akkor nem is jön! ;) Drukkolok! :)

Nem tudok róla, hogy meg lennék fázva, ezért nem is értem. De talán nincs gáz és elkezdek hűlni - bár annak jobban örülnék, ha az általad felvetett lehetőség lenne az igaz :) - de nem vagyok olyan mázlista, hogy sikerüljön... :/

Andi

2014. máj. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/232 A kérdező kommentje:
Csajok, írjunk listát! Mindenki írja oda magát, így tudjuk követni ki mikor nem várja, ovut menzit egyaránt! Mit szóltok?
2014. máj. 26. 20:21
 70/232 A kérdező kommentje:
1. Emili: ovu május 31.e körül,nemvárt június 14
2014. máj. 26. 20:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!