Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/232 anonim ***** válasza:
Ja, SAI voltam :)
2014. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/232 anonim ***** válasza:
Sai,mit jelent az,h nem az igazi a peteérésed? Csak mert nekem is ezt mondta a doki,h van peteérés,de lehet,h nem az igazi. Nekem is PCOS-ám van és gyenge IR-em. Melcsi
2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/232 anonim ***** válasza:
Melcsi! Nálam az a baj, hogy 7-8 tüszőm érik egy ciklusban :/ de nagyon picik, nincs domináns. Még meg is reped(nek), van megfelelő progeszteronszintem is, de valószínűleg alkalmatlan vagyok a "normális" teherbeesésre (vagyis nyilván az a sok pici tüsző nem kellően érett és megfelelő minőségű). SAI
2014. máj. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/232 A kérdező kommentje:

Csajok, nekem ez a hónap pl pete mentes volt :( Szerintem úgy álljunk hozzá, minden hónap más, és igenis nekünk is összejöhet!! Én nagyon drukkolok mindannyiunknak!!


Sok ismerősöm pcos..ir-es..és összejött! Csajok, Nektek is összefog!!

2014. máj. 20. 09:24
 35/232 anonim ***** válasza:
Értem,Sai,köszi a választ. Tudom,h sokaknak összejön PCOS és Ir mellett is,cs olyan nehéz kivárni. Nem is bántana a dolog,ha tudnám,h x hónap múlva sikerülni fog,még azt se bánnám,ha 1 év múlva,csak ne lenne ez a bizonytalanság és várakozás. Elkésve nem vagyunk,27 és 28 évesek vagyunk,csak hosszú volt ez a 14 hónap,voltam is belebetegedve 1-2 hónapig,de szerencsére sikerült kimásznom,most jól vok és valamennyire (már amennyire ennyi idő után el lehet engedni)sikerült is elengedni a dolgot. Melcsi
2014. máj. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/232 A kérdező kommentje:
Melcsi, megértelek! Nekem tavaly méhen kívülim volt, de a mai napig nem tudom magam túltenni rajta.Hol jobban vagyok, hol rosszabbul, azt hiszem hiába küzdök ellene, nem lehet elfeledni! Én 33 vagyok, első babóra gyúrunk! De nem adom fel!
2014. máj. 20. 10:30
 37/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nagyon nagyon jó olvasni, hogy ennyire összetartó, egymásnak drukkoló közösség jött itt össze. Fantasztikusak vagytok!!!

Én még csak első hónapos "próbálkozó" vagyok, de már nagyon szeretnénk babát. Május 28-30 körül nem várom, ami még jó messzinek tűnik. Köszönöm a topicot, sokat tanulok belőle és tényleg mindig mosolygok, ha olvasom, hogy mennyire szurkoltok egymásnak és persze én is nagyon drukkolok mindenkinek, hogy egy-pici varázslattal mindenkihez pici baba érkezzen! Dorka

2014. máj. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/232 A kérdező kommentje:
Köszönjük Dorka ! Sokan itt vagyunk már3.hónapja :) De itt bárki bármit kérdezhet! Írj te is bármiről! Drukkolunk neked is, h ne jöjjön meg! Mindenképp írj majd! :)
2014. máj. 20. 12:52
 39/232 anonim ***** válasza:

Erre mit tudtok mondani? :((

Cukor O' 2,8

12O' 3,4

Inzulin O' 1O,9

12O' 39,2

Miért ilyen alacsony a O'es cukor?

2014. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/232 anonim ***** válasza:
Megőrülök,jaj. Melcsi
2014. máj. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!