Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/232 anonim ***** válasza:
ezt mindig elfelwjtem!Kati voltam
2014. máj. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/232 A kérdező kommentje:

Mes! Nekem nem volt, felváltva kéne éreznem, de többször érzem a jobb oldalam...balosnál nncs meg a vezetőm..lehet a szervezetem idővel átáll..és a jobbos lesz a befutó !

De simán lehet mindkét oldalad, több ismerősömnek is van mindkét oldalt peteérése egy időben, vagy pár nap eltéréssel!


Anna ! Remélem minden rendbe lesz !!! Nagyon szorítok !!


Lirin, így egyen !! Remélem sokunknak lesz pozi tesztje! Tök jó, mert kb egy időbe vagy kis eltérésekkel lesznek az ovuink is ! MAjd mindenki teszteljen, mérjen !! És linkelünk! :)

2014. máj. 18. 17:52
 23/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én is csatlakozom újra. Június 13.-ára nem várom. Én nem érzek semmi peteérés féle jelet, ezért attól tartok h nincs is. :/ Nem tudom mit csináljak hogy megbizonyosodjak róla. Nem tudok hőmérőzni, mert hol éjszaka, hol nappal dolgozom. Harmadik próbálkozós hónapunk lesz. Remélem összejön:) És mindenkinek drukk!


Nessza

2014. máj. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/232 A kérdező kommentje:
Nessza, esetleg teszt? Bár nekem is volt pozi, és a görbémen mégse látszott a peteérés :( Esetleg ha uh-ra mennél középidő előtt 1-2 nappal?
2014. máj. 18. 20:04
 25/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok :)

Adri vagyok a májusi csoportból, de sajnos nem jött össze, szóval most júni 12-re nem várom :/

Szép napot mindenkinek,aztán mindent bele lányok :P

2014. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Jöttem a májusi csoportból.

Nekem tegnap jött meg, így június 14-re nem várom.

Nekünk még annyi van, hogy május 31-én esküvő, kb. akkor lesz ovum. Hát hogy mennyire lesz erőnk igazi nászéjszakához.... :) Lehet, hogy előtte nap bebiztosítjuk a kiskatonákat.

MaryAnn

2014. máj. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/232 anonim ***** válasza:

MaryAnn,De jóóó :) Gratulálok :) előző nap tudjátok le a nászéjszakát, aztán a biztonság kedvéért még lagzi utáni napon férj és feleségként is "ünnepeljetek" :D

(31.-én lesz a szülinapom :)

Adri

2014. máj. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/232 A kérdező kommentje:
Hajrá csajok!!! nekem 15.én lesz a szülinapom, egy 2 csíkos tesztnek örülnék! Sajnos a menzim szinte semmi...még a tisztaságin is alig..nem tudom ez a peteérés hiánya miatt ilyen e..de nem vagyok túl boldog..meglátjuk meddig tart és lesz e rendes ovum és hőgörbém most!
2014. máj. 19. 13:00
 29/232 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én is csatlakozom. Én az áprilisi csapatban voltam, a májusit kihagytam. Most juni 9-re nem várom. Pénteken megyek tüszőnézőbe. Mindenkinek Nagyon drukkolok! Gyuláné
2014. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/232 anonim ***** válasza:

Lányok!


Ti mióta próbálkoztok a babával?


Mi pontosan egy éve. Szerencsére a teherbeeséssel nincs gond, csak a kihordással :/


Voltatok vizsgálatokon? Kiderült valami?


Nálam az IR és az enyhe PCOS. Peteérésem minden hónapban van, de nem az igazi. Gyógyszert kb. három hete szedek, azóta még nem jött meg, de a diétát és a mozgást már január óta csinálom. Remélem, lesz eredménye és velünk is marad.

2014. máj. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!