Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/232 anonim ***** válasza:
Azért alacsony a cukor, mert magas az inzulin.
2014. máj. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/232 A kérdező kommentje:
sajnos ehhez nem értek :(
2014. máj. 20. 22:55
 43/232 anonim ***** válasza:
Melcsi! Ez IR-gyanus sajnos :-( Bagyon magas az ehgyomri inzulinod, a dokik szerint 5-6 korul jo az ertek. Jo lenne latni 60 perceset is, de mondjuk igy is latszik, hogy 120 perc utan is nagyon porog az inzulinod. Valiszinuleg dieta es mozgas lesz az orvosi javaslat. Nekem amugy hasonlo ertekeim voltak es csak azert kaptam gyogyszert, mert kulon kertem. Ne aggofj! Minden orvosolhato :-) SAI
2014. máj. 21. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/232 anonim ***** válasza:

Köszi a választ. Már 7 hónapja csinálom a diétát és a mozgást,12 kg-ot fogytam,gyógyszert is kaptam,de azt csak februárban,most voltam a 3havi ellenőrzésen. A múltkori értékek ilyenek voltak:

Cukor O' - 4,7

12O' - 5,2

Inzulin O' - 8,1

12O' - 2O,9

Erre akkor azt mondta,h gyenge IR,de azért kaptam 5OOas bogyót,felet reggel,felet este. Most meg rosszabb lett az inzulin is,ez már hipoglikémia? Mi a teendő? Másfajta gyógyszert kell szednem majd? V lehet,h csak annyi,h sok ez a gyógyszer? 6O' percest nem kért a doki,úgyh az sajnos nincs. Érzem,h sokszor vagyok nyugtalan és időnként úgy kalapál a szivem is. Keddre van időpontom az endodokihoz. Melcsi

2014. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/232 anonim ***** válasza:

Szerintem gyógyszert kell váltanod. Igaz, nem vagyok doki, de én úgy gondolom, hogy az 500-as bogyó nem sok egyáltalán. Viszont lehet, hogy nem reagálsz jól egy bizonyos típusú gyógyszerre.

Megkérdezhetem, hogy egészen pontosan milyen bogyót szedsz? Én napi 1 db 1000 mg-os Merckformin XR-t. Még nem voltam kontrollon, kb. négy hete szedem a gyógyszert.

2014. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/232 anonim ***** válasza:
A neve Gluformin,5OOas,ez Mo-on szerintem nincs,én Szerbiában élek. Hát remélem,h majd mond valami okosat a doki,őt mondják a környéken a legjobbnak,úgyh még váltani se tudok,ha esetleg legyint egyet és haza küld.
2014. máj. 21. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok Csajok!

Hát csatlakozom én is...már elég régóta írogatok (márc.,ápr.,máj.,) és jön a június.3 éve próbálkozunk és volt egy 8 hetes vetélésem.

Elméletileg 8-ra nem várom de majdnem 1 héttel hamarabb volt ovum mint ahogy kellene.Úgyhogy szerintem 3-a körül nem várom.3 napja fáj a mellem de nagyon.

Niki

2014. máj. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/232 A kérdező kommentje:

Reméljük Niki sikeres lesz a hónap neked is !!

Nálam csend van...1 hét múlva lesz az éles rész ;) Addig pihi van! Kinek mikor lesz kb ovu?

2014. máj. 22. 10:21
 49/232 anonim ***** válasza:

Remélem most sikerült nektek Niki :)

Nekem elvileg jövő héten lesz ovum...12-13-ra nem várom, hogy megjöjjön

Adri

2014. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én kilógok a sorból, mert még csak tervezzük a babát, de csak később. Olvasgattam az áprilisitól a hozzászólásokat, és csak annyit akarok mondani, hogy nagyon drukkolok mindenkinek! Átérzem a PCOsok, IR-esek helyzetét is, mikor abbahagytam 2,5 éve a fogamzásgátlót, nálam is kiderült, de szerencsére helyes étrenddel meg mozgással felszívódott az összes ciszta, és azt a receptor gyorsító Merkformint sem kell már szednem. Aviva tornázom is, és a férjemmel mindketten figyelünk az evésre, meg a mozgásra hogy ha eljön a megfelelő pillanat, akkor készen álljunk rá fizikailag is. Lélekben én már elképzelhető, hogy szeretném, állandóan a babás topicokat, cikkeket bújom:)


Együtt izgulok veletek, és szurkolok nektek, hogy minél előbb sikerüljön!

2014. máj. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!