Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kiváncsi vagyok, ki fog pozit...

Kiváncsi vagyok, ki fog pozit tesztelni legkésőbb június végéig! Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés
Csajok !! Folytatjuk a csopinkat! Várunk mindenkit!! :)
2014. máj. 17. 21:52
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/232 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!! Nagyon szuper, hogy így készültük rá! Biztos összejön, mikor ténylegesen neki is álltok! Drukkolunk !
2014. máj. 22. 13:32
 52/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Köszönöm szurkolást,de nagy valószínűséggel mégsem volt ovum ugyanis ma reggel 36,7-ről megint leesett 36,4-re.Hát nem tudom de nagyon gáz ez a görbém most.

Szurkolok Mindenkinek,hogy babásodjunk együtt ebben a hónapban :).

Niki

2014. máj. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/232 A kérdező kommentje:
Niki ! Csatolsz egy görbét? Sajnos előző ciklusomba nekem se volt :( Azt mondják évi 1x 2 x normális...
2014. máj. 22. 19:51
 54/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Csatlakozom a májusi topicból. :( Úgy néz ki, ma jön meg (tegnap csak akkor volt mindig egy picike, ha wc-re mentem, ma már úgy néz ki, beerősít) - de a hőm még mindig 37,2 és ez már a 35. napom - ilyen hoszú ciklusom még sosem volt.

Ha minden a szabvány szerint működne, akkor kb.21-e körülre nem várom júniusban, de úgy néz ki, simán elcsúszhat egy hetet. :( A hőmet csak nemrég kezdtem mérni, kb. 1 hete, de kíváncsi leszek, ebben a hónapban hogy alakul (bár még nem tudom hasonlítgatni, de akkor is. :) ) Ez még csak a 2. próbálkozós hónap, de már 37 vagyok és nem tudom, mekkora az esély, de majd meglátjuk.

Drukkolok mindenkinek!

Andi

2014. máj. 24. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/232 A kérdező kommentje:
Andi ! Majd folyamatosan mutogasd a görbéd, is kielemezzük! Én 33 leszek..első baba lenne ! Nektek hányadik? Összejön majd hamar!! :)
2014. máj. 24. 16:15
 56/232 anonim ***** válasza:

Oké, mutogatom, köszi! :)

Nekem már van 2 nagyobb (15 és 9), de elváltam már elég régen. Párommal (neki is van egy 6 éves kislánya) már több mint 2 éve együtt is élünk - és most alkalmasnak ítéltük az időt arra, hogy legyen közös baba( alap felállás az volt, hogy nem lesz.) De hogy összejön-e, az majd kiderül.

Andi

2014. máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/232 A kérdező kommentje:
Andi ! Összejön ! ;) Ovusok? Kinek mikor?? Nekem 31.ére írja..lassan elkezdjük a projektet! ;)
2014. máj. 25. 14:03
 58/232 anonim ***** válasza:

Sziasztok

Nekem 30-ra írja az ovumat de én nem kísérletezek ilyennel,szeretjük egymást folyamatosan.3 napja múlt el a mensim,másnap már belevágtunk.Remélem sikeresek leszünk.Kissé visszavettem a rágörcsölésből,talán a férjem már többet beszél róla :-D

Mindenkinek drukkolok,hogy sikeres hónapunk legyen :-D

Mindent bele csajok és csak lazán!

Üdv.:Kata

2014. máj. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/232 anonim ***** válasza:

Nekem is kb 31-én lesz ovum. De 31-én esküvő, úgyhogy mi 30-án leszünk együtt, mert gondolom esküvő után csak beesünk az ágyba. :)

MaryAnn

2014. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/232 A kérdező kommentje:
na akkor a jövő hét mindenkinek jó lesz! :) Én ovu előtt szeretek pár napot kihagyni, azt mondják jót tesz a katonáknak ! ;) De hőmérőzök és tesztelek is, így lemaradni nem tudunk ! ;)
2014. máj. 25. 19:24
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!