Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi a támogatás szülés...

Mennyi a támogatás szülés után ha kiskorú vagyok? Az apa lenne a gyámja ha Ő már nagykorú de Én még nem? Milyen támogatást tudnék még igényelni?

Figyelt kérdés

17 éves leszek pár hónapon belül és nagyon úgy néz ki, hogy kismama :) És még mielőtt vki lehurrogna elmondanám, hogy nem a pénzért szülöm meg a picit hanem, mert nincs szívem elvenni az életét!!!Tudom, hogy rengeteg lemondással jár!De a piciért képes lennék lemondani akármiről!!! :)

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. jan. 9. 23:07
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 A kérdező kommentje:
Nem, mert azt mondták sztrájk lesz és semmi ne fog járni.Erre Én nyugisan aludtam mikor felkeltem és kinéztem láttam,hogy járnak a buszok. De már nem lett volna időm, hogy odaérjek egyszóval elb*sztam :(:(:(:( A Úgyhogy kérnem kell időpontot a dokitól. Ígyis annyi minden intézni valóm lesz a héten. :S
2010. jan. 12. 14:58
 52/63 anonim ***** válasza:
6%

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..

na az ilyenről beszéltem... Én csak a gyereked sajnálom, az7ért írtam ide... Sajnos ilyenből van több... Hiába mondod hogy nem vagy olyan, ezt nem tudhatod előre! Ha még egy találkozót sem tudsz megszervezni az orvossal...

2010. jan. 14. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
68%

Te jo eg!

Hat meg mindig itt okoskodsz,"egyetemista"!

Fejezd mar be az esz osztast.

Lattam egy masik kerdesbe is nagyon okos voltal.

Komolyan egyes emberkek nem kepesek toleralni a masikat..

Mielott engem is elkezdenel osztani anyuka vagyok kicsit tobb elet-tapasztalattal mint te!

2010. jan. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 A kérdező kommentje:

FOGD MÁR BE B*ZD MEG!!!!

HOGY MENJEK EL AMIKOR SEMMI NEM JÁR??? MEG ELKELL MENNEM MÁSHOVA IS! NE OKOSKODJÁL MÁR MERT KOMOLYAN MONDOM MÁR NEM TUDOM MIT CSINÁLOK VELED!!! SZTED ÉN NEM AKAROK ELMENNI AZ ORVOSHOZ???? HIÁBA BESZÉLEK MEG VELE AKÁRMILYEN TALÁLKOZT HA NEM JÁR AZA KIB*SZOTT BUSZ ÉS NEMTUDOK ELMENNI!!!!! HÜLYE BAROM!!:@

2010. jan. 14. 14:03
 55/63 anonim ***** válasza:
35%

Kedves észosztó!


Lehet, hogy szín ötös voltál és max. pontszámmal jutottál be az egyetemre (gondolom, mert olyan nagyra vagy vele),de emberileg egy nulla vagy. Hidd el, az hogy valaki egyetemre jár, baromira nem nagy kunszt, akármennyire is azt hiszed.

Milyen alapon veszed a bátorságot ilyen hangnemet megütni valakivel szemben, aki egy sokkal tiszteletreméltóbb dolgot hajt végre, mint amit te most magadról annak hiszel. Te csak netezgess tanulási szünetben, hátha még nagyobb barom leszel attól a sok "okosságtól", amit a neten magadba szívsz. De itt ne rontsd tovább a levegőt légyszi.

2010. jan. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

Szia!

Na voltál orvosnál?

2010. jan. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
na mizu ? voltál orvosnál?
2010. jan. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim válasza:
45%

Most már engem is érdekel, mi lett ennek a cirkusznak a vége.

Voltál orvosnál?

Egyébként az "egyetemistának" -"biológusnak" vagy minek hívjátok sok mindenben igaza van, Ő másképp látja a világot - övé a pirospont.

2010. febr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
100%
Igen, jól gondolkodik, de ez egyáltalán nem jogosítja fel arra, hogy leszóljon bárkit, aki másképp gondolkodik. Ugyanis neki is el kell fogadnia, hogy vannak nők, akik karrierteremtésre születtek, és vannak nők, akik anyának. Anyának lenni kemény meló, össze sem lehet hasonlítani egy egyetemmel, vagy egy könyvvel. Régen még nem volt ekkora divat a nők továbbtanulása, akkor teljesen normálisnak számított, hogy 17-20 évesen családot alapítottak, gyereket neveltek. Az, hogy mára átalakult a társadalom és a nők hozzáállása, nem jelenti azt, hogy aki 17 évesen családot akar alapítani, az egyből felelőtlen, ostoba, stb.stb. Az észosztóval mindenkinek az a baja, hogy tizenakárhány évesen okoskodik az életről, amivel kapcsolatban - lássuk be - nem sok tapasztalattal rendelkezik. Az hogy ő jól tervez a jövőre, az csak annyit jelent, hogy megvan a magához való esze, de könyörgöm, a világ nemcsak egyféle emberből áll, ezt a nagy eszével neki s be kéne látnia. Ennyi. A kérdező meg tuti jó anya lesz, mert értelmesen gondolkodik a dolgokról, és ésszel tervez.
2010. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
na,mi lett?
2010. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!