Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/309 anonim ***** válasza:

nézd meg a BTO-t is (Babát Tervezők Otthona) :) az is egy nagyszerű oldal tele példa görbékel és sok másal is :)

Viki

2014. szept. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/309 A kérdező kommentje:
Köszi,este megnézem,hátha megértem:)
2014. szept. 14. 19:40
 33/309 anonim ***** válasza:

Ti amúgy mennyire tartjátok pozitívnak a görbe vezetését? Én annyire nem voltam képben, hogy csak 3 éve figyeltem fel rá. Attól félek , ha elkezdenék ilyet vezetni, csak rágörcsölnék nagyon. Így az elején inkább legyen spontán . :)

Gabi

2014. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/309 A kérdező kommentje:
Gabi!Én is "tudatlan" voltam és jobb is volt úgy:)Igazad van részben ,mert az ember hajlamos túlgondolni a dolgokat,pedig csak jóizűeket kéne szexelni a párjainkkal mondjuk 2naponta azt kész,valszeg össze is jönne a baba hamar:))Nekem így fogant a fiam.De most hogy elkezdtem utána olvasni,hát érdekel a dolog és nem bírom ki hogy ne figyeljem az ovulációm stb.Már nem tudok lekattanni róla:)))Remélem nem veszi az agyam stresszelésnek a türelmetlenséget,meg azt hogy figyelgetem az ovum,mert nem szeretném pont ezzel hátráltatni a dolgot....
2014. szept. 14. 20:03
 35/309 anonim ***** válasza:

Judit, én is elolvastam, és érdekes, de itt is van kivétel, aki nem úgy viselkedik mint a másik 99%.Attól félnék, hogy pont én lennék az 1%. Főleg , hogy a hónapba nagyon kitolódott, és azt hittem már sikerült.Egy negatív teszt után, már cisztára gyanakodtam , de késve bár de megjött. Csak picit csalódtam, hisz ebbe a hónapba akartuk kezdeni, csak kezdtem beleélni magam. És ismerve magam ezzel is csak így lenne. De kiváncsi vagyok, hogy neked mi lesz a tapasztalatod. :)

Gabi

2014. szept. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/309 anonim ***** válasza:
Sziasztok. Új vagyok, Jenny :) Még nem olvastam végig mindenkiét, mert sajna melóban vagyok, de este meg fogom tenni. Nekünk ez a 2. próbálkozós hónapunk, azt hiszem, ma van peteérésem :) A naptár szombatja mutatja, de ma tojásfehérje-folyásom van és szurkál a hasam alja is. Sok sikert mindenkinek :)
2014. szept. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/309 anonim ***** válasza:

Sziasztok! első vagyok! saci!

a naptár szerint tegnap volt ovum. nekünk ez az első próbálkozós hónapunk, egyből gyógyszer abbahagyása után.

a második babánkat szeretnénk összehozni. már van egy 2 éves fiúnk. szintén fiút szeretnénk. 28 tesztelek, ha addig nem történik semmi.

bár szerintem már a hónap elején megvolt a pé-sem.

2014. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/309 anonim ***** válasza:
Utolsó: azt írod, tegnap volt ovud...akkor hogy érted azt, hogy hónap elején volt pé-d?
2014. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/309 anonim ***** válasza:

úgy érti hogy a NAPTÁR szerint volt ovuja :) de ő úgy érezte hogy már megvolt :) Amúgy én is 28.-ára tervezem a tesztelést. Ma 22. cn napon 0.1 fokot esett a hőm de lehet ez még nem jellent semmit. Sok sikert mindenkinek! :)

Viki

2014. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/309 anonim ***** válasza:

úgy értettem, hogy naptár szerint 14.én kellet volna lennie. de mivel most hagytam abba a gyogyszert esélyesnek látom azt hogy már a hónap elején felszabadult egy petesejtem.(de nem biztos, mert én soha semmit nem érzek)

minden másnap együtt voltunk, és párnappal ezelőtt volt egy csepp vér amiből arra következtettem hogy talán már meg is történt a beágyazodás. de ez szintén nem biztos. az első babámmal szintén nem félidőben volt pé. ő is egyből gyogyszer abbahagyása után fogant.:) remélem mindegyikünknek sikerül:)

2014. szept. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!