Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/96 anonim ***** válasza:
Nekem 4,19-es a TSH-m, és 12,3-as a T4-es hormonom, erre szedem most a 25mg-os L-thyroxint. Most nem volt normális menzeszem, csak egy öt napos barnázás akkor, amikor pont meg kellett volna jönnie, aztán az abba is maradt. Igaz, hogy ittam a palástfüvet is a ciklusom 2. felében, meg szedtem a barátcserjét, és az csinálhat ilyet. Korábban mindig 3-4 napos barnázással indult, így azt hittem, hogy most is ez lesz (és ezek miatt is mentem el hormonértékeket nézetni, meg kezdtem el inni a teát, meg szedni a barátcserjét), de nem jött meg. Megcsináltam tegnap az aviva meghozógyakorlatait jó erősen, az meg kellett volna, hogy hozza mára, de nincs semmi, a pms tüneteim is elmúltak, úgyhogy asszem ez most ennyi volt. Nagyon bízom ebben a tornában, mert korábban már nagyon sokat segített, remélem, hogy szépen rendberakja a ciklusom:)
2015. febr. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/96 anonim ***** válasza:
Na ma delelött megjött, mikor mar azt hittem, nem lesz semmi, mindig meglepödöm ezen a tornan, hogy milyen hatekony. Na most megnyugodtam, hogy talan rendbejön teljesen a ciklusom:)
2015. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/96 anonim ***** válasza:
Pozitív tesztje lett esetleg valakinek?
2015. febr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/96 anonim ***** válasza:

Nos, nálam találtak kettő! darab petesejtet, 16 és 19 mm-sek, 11 mm nyálkahártyát, úgyhogy most keddig próbálkozunk teljes erőbedobással.

Akár ikrek is lehetnek. TSH-tól függetlenül...

2015. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/96 anonim ***** válasza:
Dejo, megy a drukk!
2015. febr. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/96 anonim ***** válasza:

Köszönöm szépen, meglátjuk!

Reménykedek, hogy a két petesejtből az egyik legalább megtermékenyül.

2015. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!