Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
 21/96 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Mikor telik le?!


Mindannyiunknak kívánok még nyáron pocakot :)

2015. jan. 19. 14:42
 22/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi tavasszal szeretnénk elkezdeni akciózni, tudatosan, és kísérletképpen az első pár alkalommal csak Jónás-napon:) Hőgörbét, nyákot mondjuk nem terveztem figyelni. Már egy éve előjött bennem a vágy, és végre pár hónap múlva a munkával is olyan lesz a helyzet, hogy belevághatunk. Eddig folyton ezen kattogtam, 2 hete vettem egy nagy levegőt, és kérdeztem meg magamtól, hogy ha nem lenne a baba téma, akkor mi érdekelne, és akkor jöttem rá, hogy van azért más dolog is, azóta értem, hogy mit jelent rágörcsölni a témára, és hogy még bele sem kezdtünk máris rástresszeltem... Remélem az ellazult hozzáállást sikerül megtartanom a következő időszakban is:)


A progeszteronszintem viszont vagy alacsony, vagy az ösztrogénem túl magas, úgyhogy még egy hormonvizsgálatra most elmegyek menzesz előtti barnázás miatt. PCOsom volt, és remélem, mire eljutunk az akciózásig, addigra minden rendben lesz.

Első baba lesz, remélem, minél előbb érkezik:)


Bennetek van valamilyen vágy, hogy milyen nemű legyen, vagy teljesen mindegy?

2015. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
Én is. már tavaly. Nagyon nehéz kivárni, ráadásul még nem is próbálkozunk, mert mindig van valami, ami közbejön. Van már egy lurkó.
2015. jan. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
55%

Én már válaszoltam.

Nem tervezek semmit figyelni egyelőre, mert attól csak rástresszelnék... jó pár hónapig csak csináljuk, szeretjük egymást, kiélvezzük, hogy most végre 6 év után gumi nélkül, kihúzás nélkül belém élvezhet (nem szedtem tabit), aztán majd lesz, ahogy lesz. :)

Nagyon szeretnénk, ha jönne a picikénk, de tudom, hogy úgyis a megfelelő időben fog érkezni. És tudom, hogy érkezni fog. :)

24/N

2015. jan. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 Manna24 ***** válasza:

Sziasztok!


A mi helyzetünk is hasonló a férjemmel, májusban volt az esküvőnk, most csinálgatjuk a házunkat, tavasszal szeretnénk beköltözni. Férjem már nagyon szeretne babát én is nagyon imádnám, de folyton stresszelek valamin és megakadályozom a dolog végbemenetelét. Most én is azt mondtam , hogy majd márciusba startoljunk rá élesben (nem szedek gyógyszert egyáltalán) és akkor majd decemberben, januárban várjuk a kisbabánkat :) DE aztán eszembe jut, hogy mi van ha nem is sikerül elsőre (és tudom, hogy erre nagy az esély)szóval akkor inkább már próbálkozzunk most , hol erre hol arra jutok. Nagyon nehéz a legmegfelelőbb időpontot választani, főleg, hogy még rajta sem vagyunk de már rástresszelek :) :( Nagyon jó, hogy itt kiírhatom magamból és hozzám hasonlóak véleményét olvashatom. 24 évesek vagyunk és mint kiderülhetett első babóca.

2015. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim válasza:
Sziasztok, mi is nagyon szeretnénk mar egy Babócát, novemberben volt egy missed ab-m, azóta egy próbálkozások vagyunk túl, ma vettem palástfű teát,amit ovu után akarok inni,hogy a progimra rágyúrjak picit. Nekünk is első lenne. 24 vagyok. R.
2015. jan. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 anonim ***** válasza:

25-ös: szerintem ne várjatok, mert akkor kezdesz el stresszelni, hogy óóó jaaj, na most próbálkoztunk, vajon összejött?! Viszont ha már most nem védekeztek, de nem is stresszeltek rá, mert most még "jobb lenne, ha később jönne", talán jobban összejön :)


26-os: mire jó a palástfű tea?

2015. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/96 anonim ***** válasza:

20-s vagyok.

Nekünk az orvos 2hónapot javasolt.Még 3hét van belőle.Első baba lesz :-)

26-s!Nekem is novemberben volt missed ab.Nektek az orvos mennyi időt javasolt?

2015. jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
10-es vagyok!Sziasztok!ma kellett mennem üzemorvoshoz a 2 hónapos betegállomány után-Elmondtam neki,hogy van 2 pozitív tesztem,reggel vettem még egy tesztet,hogy biztosat mondjak.pozitív lett,és így mentem az üzemdokihoz.engedett dolgozni,mondván,kikapcsolódás képpen.bár kéne tüdőszűrés,mert lejárt,most nem engedi,mert babaprojekt van.Lányok félek,hogy bajom lesz!Nagyon nehéz,stresszes,emelős a munkám.De mennem kell dolgozni,mert elveszíthetem az állásomat,stb.Bár nyugtattak a kollégák,hogy nemfognak kirúgni. Nincs egy órája,h hazaértem,és csak sírok!félek!
2015. jan. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 gabi880315 válasza:
Én a párommal már majdnem 2éve próbálkozunk, de remélem az idén össze jön!
2015. jan. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!