Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
 41/96 anonim ***** válasza:
10-29-es vagyok!Idős otthonban vagyok Gondozó.2 hónapig voltam betegállományban vírusos hörgőgyulladással és felső légútival.Ezek miatt vetéltem el!ki kellett már írjanak,de az üzemorvosban bíztam.persze,hogy örülök!az újabb vetéléstől félek,nem is igazán a kirúgástól!!!!Aranyosak vagytok,hogy írtatok!Kevesen vagyunk nővérek,és még maszkkal sem tudjuk kivédeni,hogy ránk köhögjenek!így lettem beteg!
2015. jan. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
Drukkolok! Állj a sarkadra, már ketten vagytok nem vagy egyedül ez jusson mindig eszedbe! Találsz ennél jobb munkát is.
2015. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
42-es!Köszönöm szépen!Próbálok vigyázni magamra!
2015. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:

Csak most olvastam a kérdést, de csatlakoznék én is.

Ez a 4. próbálkozós évünk, több probléma van, de hiszem, hogy ez a mi évünk lesz.

Én 29, párom 33.

Drukkolok mindenkinek! :)

2015. jan. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:

nekem már sajnos 3 elment.

Nagyon az elején volt, valószínűleg túl későn történt meg a megtermékenyítés, mert aktus után 5-8 nappal apró véres cseppek lettek a bugyimon, illetve egy másik alkalommal 4. napra véres nyák volt egyszer a wc papíron.

Mondtam az orvosnak is hogy utána nagyon erősen, darabosan jött meg holott nekem az első nap alig van valami meg mg a másodikon sem a 3. napon szokott ömleni...

Erre mondta hogy az nem a sextől volt, hanem a beágyazódás nem sikerült, vagy a szervezet kilökte.

Megvizsgált és méhszájsebem sincs egyáltalán nincs semmi ami erre okot adna, tehát ezt a természet így rendezte el.

Ezért írtam, hogy lehet hogy egy év is beletellik mi minden hónapban úgy megyünk neki, hogy most bejön és mégsem jön be.

2015. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 Kávétejszín ***** válasza:

Mi a lányomnál voltunk így, hogy fél évig próbálkoztunk, reménykedtünk. Fél év után azt mondtam, hogy nem érdekel, majd jön, amikor jön, én nem fogok ezen idegeskedni... Abban a hónapban megfogant. :D

Most, a másodiknál még csak nem is stresszelek rajta, mert nem "sürgős", mégsem akar jönni. Úgy álltunk rá a babaprojektre szeptemberben, hogy a lányom még cicizik, és reménykedünk, hogy nem lesz semmi gond, ami miatt be kell feküdnöm, illetve hogy 9 hó alatt leszokik.

Nem baj, ha csak pár hónap múlva jön, mert több időt hagyunk a "nagyobbnak", de azért nagyon várjuk már. :)

2015. jan. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:

2 évesen még szopik? Ez azt jelenti, hogy van mit, mármint van anyatej?

Vagy csak megszokásból csinálja?

2015. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:

Unokahúgomnak van egy lánya ő már 5 éves de anno meg sem ette az anyatejet, sem cumisüvegből sem természtesen!

Válogatott a kis drága :)

Mivel éhen nem halhatott, adtak neki drága német tápszert- azt zabálta két pofára. Magas és nyúlánk kislány, nem kövér, nem is lesznek súlyproblémái soha szerintem.

2015. jan. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 Kávétejszín ***** válasza:
Nincs két éves. :) 14 hónapos még. Szerencsére van tejem, bár nem is értem... Amikor szültem, azt mondtam, legalább 1 hónapig tudjak szoptatni... Annyira nincs mellem, hogy hihetetlen. Aztán itt van, még mindig kell a melltartóbetét, mert folyamatosan folyok... :) Nagyon örülök ennek.
2015. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 Manna24 ***** válasza:

Sziasztok Lànykàk!


Szerrtnèm megkérdezni tőletek, hogy szed-e valamelyikőtök folsavat?

Nem csak a beàgyazódàst segití elő, hanem àllítólag segít beàllítani a cuklusodat!

Nekem meg az utolsó kette kicsit màshogy jött meg! Múltkor késett egy hetet, most meg szerintem pàr nappal előbb fog.Fogamzàs gàtlót nem szedek.

2015. jan. 24. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!