Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
 71/96 anonim ***** válasza:

Persze megkérdezem amint el tudom érni, mert csak jövő héten tudnék vele találkozni.

Van esetleg akinek két csíkos lett a tesztje...? :)

Megy a drukk.

Én nem érzek semmit, nem nőtt meg a hasam mint mensinél szokott, vizsont 29-re meg kéne jönnie.

2015. jan. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/96 anonim ***** válasza:

Akinek pajzsmirigy-gondja van, vagy egyéb gond a ciklusával, találtam egy egyszerű gyakorlatsort, ami segít rendezni, és csak napi 15 percig kell végezni. A gyógyszerszedés előtt én ezt még megpróbálom, itt van egy cikk róla:

[link]


Itt vannak a gyakorlatok bemutatva, 4:04-nél kezdődnek:

https://www.youtube.com/watch?v=dypO3FS6tVY#t=1314


Hátha valakinek segít, én végezni fogom, sőt a férjemet is megfűztem hozzá:)

2015. jan. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/96 anonim ***** válasza:

Hát én túl korán teszteltem délutáni pisiből, negatív lett.

A méhszájam nagyon fent van, és nagyon puha, nem tudom ez mit jelent. Meg fog jönni?

2015. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/96 anonim ***** válasza:
Neked jött meg utoljára 1-jén, ugye? Akkor holnap, vagy holnapután kellene megjönnie, nem? Ha ilyen korán tesztelsz, mindenképpen reggeli elsőből csináld, ha lehet 10-es érzékenységű teszttel, és úgy, hogy előtte 6 órán keresztül nem ittál és nem pisiltél. Még nagyon alacsony ilyenkor a hcg ahhoz, hogy a délutáni kimutassa. Megy a drukk:)
2015. jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/96 anonim ***** válasza:

Igen, 1-jén jött meg utoljára. Úgy jött meg, hogy november 6- december 2-január 1-hajnalban, vagy dec 31. Előtte meg szeptember 29-:))

De többnyire így, hogy júli 1-július 30.

Szóval én már nem is tudom milyen a ciklusom...:))

Köszönöm szépen!

A Walentin teszt úgy gondolom 10-es érzékenységű csak nagyon drága.

Egyelőre nem érzek semmit sem, nem vagyok ingerült, pedig mensi előtt egy héttel már embert eszek...!

A hasam tök lapos, nem mutatja hogy meg akarna jönni.

De még 'ideocsmánykodhatja" magát.

Két csíkos tesztet mindannyiunknak!

2015. jan. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/96 anonim ***** válasza:

22-es vagyok, megjöttek az ATPO és fT4 ereményeim, ATPO 35, fT4 12,3. (TSH-m 4,19). Az fT4-et 1,23-nak diktálták be a telefonban, csak azt nem mondták hozzá, hogy az ng/dl, én meg pánikoltam, mert monták, hogy majd menjek be, hogy megbeszélhessük a továbbiakat. Bementem az eredményekért, megkaptam, na akkor megnyugodtam, átküldtek a háziorvoshoz, ő meg kérdezte, hogy írjon-e fel rá gyógyszert, végül adott rá a legenyhébb adagból. Nem értem mondjuk, hogy miért kérdezte meg külön, de az megnyugtató, hogy ha nem lenne semmilyen panaszom, és babát sem szeretnék, akkor nem kellene szednem. Most szedem két hónapig, utána elvileg mehet a babaprojekt, bár még aztannál picit későbbre tervezzük.


Kérdező, te mióta szedsz gyógyszert rá, és mennyit?

2015. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/96 anonim ***** válasza:
75-ös, nálad mi a helyzet?
2015. jan. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/96 A kérdező kommentje:

Én nem szedek semmit a 3,6-os TSH-ra mert még nem jutottam el endokrinológiára,de sztem nem is fogok szedni,megpróbálom természetesen levinni 3 alá.

Az első terhességem előtt kb.4-5 hónappal 9 volt a TSH-m és akkor sikerült a terhességem.

2015. jan. 29. 13:59
 79/96 anonim ***** válasza:

Nekem megjött 29-én.

Az én nődokim endokrinológus is, és azt mondta, hogy nem a 3,8-as tsh- miatt nem jött össze, hanem mert keveset 'akcióztunk" ami igaz is!

Most viszont kicselezek a 'petével" mert megyek hormont nézetni, és peteérést is nézünk hüvelyi uh-n, hogy le tudjuk szűkíteni, arra a 48 órara amikor nagyon kell próbálkozni.

Nekem pár éve, mondta az orvso, hogy most nagyon terhes tudnék lenni, de akkor még nem akartunk.

2015. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/96 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Ezek szerint a Tsh miatt nem kell aggódni?!nekem 3,65.

2015. jan. 30. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!