Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
 31/96 Manna24 ***** válasza:
10-es! Nem tudom mit dolgozol, de nem értem miért engedi az üzemorvosod!A javaslatom szerint menj el a háziorvosodhoz, és vetesd magad táppénzre, ez idő alatt nem rúghatnak ki, szerintem utána már kiír a nőgyógyász is, csak addig kell a táppénz míg lesz szívhangja a babádnak és biztos a terhesség. Én így gondolom. Rosszul jött ki, hogy pont 2 hónap után lettél babás de ez hatalmas öröm, ne sírj inkább örülj, hisz ott van a szíved alatt egy ici pici kis élet <3
2015. jan. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/96 anonim ***** válasza:

Jelen.

Ma annyit mondott a doki, hogy méhnyálkahártya megvastagodást lát.

Ez bármi lehet. 19. napon 11 mm-t.

Mondta hogy jövő héten menjek vissza ha van felpuhulás akkor az beágyazódást jelent.

2015. jan. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/96 anonim ***** válasza:

Nálam hormonálisan minden rendben van, ezzel együtt már 8 hónapja nem jön a baba.

Szóval aki akar az álljon neki most, mert nekem sem cisztám sem egyéb problémám és mégis valami elcsúszik..és valóban nagyon kimerítő mindenféle szempontból.

Inkább jöjjön 3-4 hónappal korábban mint egy évvel később...

2015. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/96 Kávétejszín ***** válasza:

Kroábbi kérdésekre válaszolva: ciklus.hu-n amit jelez kb. a peteérés napjának, akörül próbálkozunk, de egyébként is átlagosan kétnaponta együtt vagyunk. :)

Hogy fiú, vagy lány, az mindegy lenne nekünk, mindkettőre van már név is. :)

Elsőnél nagyon fiút szerettem volna, lány lett, most azt mondom, mindegy. Ha fiú lesz, boldog leszek, mert valahol új lesz, ha lány lesz, akkor boldog leszek azért, mert ott van már tapasztalatom. Ki mikorra nem várja? Nekem 28-án nem szabadna megjönnie. :)

2015. jan. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/96 Kávétejszín ***** válasza:
29-es! Amennyiben bejelented a főnöködnek a terhességedet (én írásos formában tenném), úgy nem bocsáthatnak el! A GYES (tehát a gyerek három éves koráig) végéig kötelesek "alkalmazni".
2015. jan. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/96 anonim ***** válasza:
33-as, endokrinológusnál is voltál? Néztek 3. és 21. ciklusnapon hormonértékeket? Pajzsmirigy-értékeket? Átjárhatósági vizsgálat megvolt? Milyen hosszú a ciklusod? Barnázni nem szoktál a menstruáció előtt/után? Miket szoktál enni?
2015. jan. 21. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/96 anonim ***** válasza:

Mindent néztek nálam minden normális, csak ritkán vagyunk együtt.

Átjárhatóságit én nem csináltatok a franc fog szenvedni:)

Nem kell minden egészéséges nőnek azonnal endokrinológushoz futni.

Nincsenek erre utaló tünetek sem a vérvétel teljesen normális.

2015. jan. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/96 anonim ***** válasza:

Nem szoktam barnázni, nem vagyok PCOS, sosem volt cisztám csak valószínűleg nem a megfelelő napokon vagyunk együtt.

És ezzel is elmehet egy év simán...

2015. jan. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/96 anonim ***** válasza:
Értem, akkor tényleg az időzítéssel lehet a baj. Mondjuk én már tuti aviva tornáznék a helyedben, de nekem pcos miatt amúgyis kell.
2015. jan. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/96 anonim ***** válasza:

Nem hiszek ezekben.

Én magas vagyok és vékony az orvos már elüldözött, azt mondta, hogy ennyire tökéletes vérkép és méh ultrahang nem létezik mint nálam. :)

Igen, az időzítés is gond lehet, néha fáradtak vagyunk, de előbb utóbb össze fog jönni, de én pl június-július-augusztusi babát akartam na annak már fuccs.

2015. jan. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!