Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
 11/96 anonim ***** válasza:

Én is! :) első baba lenne, 24 éves vagyok.

Reméljük, mihamarabb sikerül 😊

2015. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Szívesen beszállok én is a beszélgetésbe:)


November óta próbálkozunk. Első baba. 25 éves vagyok.


2015-ös terv, hogy Karácsonyra hárman legyünk, vagy legalább már nagy pocakos legyek:)

2015. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A kérdező kommentje:

Olyan jó látni hogy ennyien vagyunk,mindenkinek sok akciót kívánok :)


Nekem is novemberben volt korai vetésem,remélem sikerül idén,bár mi még nem merünk próbálkozni csak 1-1,5 hónap múlva...

2015. jan. 19. 10:30
 14/96 A kérdező kommentje:
Vetés=vetélés
2015. jan. 19. 10:30
 15/96 A kérdező kommentje:
Hányan vagyunk akik tudatosan figyelnek(hőgörbe,nyák,stb.) és hányan aki csak úgy lesz ami lesz?!
2015. jan. 19. 10:32
 16/96 anonim ***** válasza:

En irtam h 13-14.dpo-n vagyok.

Annyira nem vetem bele magam h hot merjek stb. De azert figyelgetem a dolgokat. Szeptember ota probalkozunk mi is a kistesoval. A lanyom is menzesz elott fogant. Most januar 8an lett volna aktualis a menzesz idopontja de 5-6an egyutt voltunk. Azota se jott meg de a ma reggeli tesztem negativ lett. A melkbimboim fajnak, feher vizes folyasom van, a hom 37,2 fokyamatosan. Lehet korai volt meg a teszt. Szerdan megyek orvoshoz ha addig se lesz pozitiv a tesztem majd o megmondja mi a szituacio. Gondolom elkuld uh-ra es egy vervetelre is. :-)

Amugy van egy 2 eves kislanyom en 26 eves vagyok. Ha most sikerult a babocank pont a 27.szuletesnapomra lennek kiirva :-)

2015. jan. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
Én is beállok a sorba, holnap megyek a második hormonális vérvételre, két hét múlva ilyenkor már nagyon remélem hogy valami "babahozó" csodaszert kapok az orvostól :) sok sikert mindenkinek!
2015. jan. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretném már ha sikerülne, ez az 5. hónapunk most először késik már 5. napja de negatív a teszt :( úgy hogy nem tudom mire gondoljak. 27N
2015. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi is 5 hónapja próbálkozunk. Okt-ben volt egy kémiai terhességem. azóta semmi. én 28 párom 33. első babánk lenne. :) Nagyon szeretnénk ha idén már kopogtatna a gólya.


Mindenkinek nagyon sok sikert kívánok :)

2015. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Csatlakozom én is :-)

Mi is várjuk h. leteljen tanácsolt idő,de tudom,érzem idén hárman leszünk :-)

2015. jan. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!