Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányan vagyunk most itt akik...

Hányan vagyunk most itt akik ebben az évben már terhességet szeretnének?!

Figyelt kérdés
Én :)

2015. jan. 19. 08:17
 51/96 Manna24 ***** válasza:
Bocsànat ősszekevertem, a folsav a beàgyazódàst segíti elő, a menstruàció beàllítàsàt a méhpempő.Szóval szedi valamelyiket bàrki is ? :)
2015. jan. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
2es vagyok, tegnap reggel egy nagyon, nagyon halvanyat teszteltem. Vettem tegnape gy digitalis tesztet majd hnap reggel ellovom azt is. :-)
2015. jan. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 A kérdező kommentje:
Nálunk kiderült egy kis gond úgyhogy majd csak marcius végén állunk neki,de már vettem terhességi tesztet,olyan jól esett :)
2015. jan. 24. 10:20
 54/96 Kávétejszín ***** válasza:

Manna24 én nem szedek semmit egyelőre. A dokim most akar felírni terhesvitamint, azt mondta, nem árt, ha már teherbeesés előtt szedem. Viszont kaptam egy jó linket az "arckönyvön", belinkelem majd, a vasban gazdag ételekről.

Állítólag nagyon sokat segíthet, ha nem vashiányos az ember. Érdekes, mert még nem hallottam róla, hogy a fogamzást is befolyásolná a vashiány (márpedig én igencsak vashiányos vagyok).

2015. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:

Sziasztok, Én szedek Ladyvit nevű vitamint, nagyon jó, nem fáj a gyomrom tőle mint a Femibiontól és nincs hányingerem mint a Gravidától. Én csak ajánlani tudom, bár tényleg drága. Szerintem heti 3 szem elég, nem kell mindennap. Magne B6-ot szedek még azt inkább hogy az ingerültségemet kezeljem, de azt nem mondom, hog yhat, és az is drága.

Nekem a jövő hét végén derül ki, hogy sikerült e- állítólag a beágyazódást írja, nekem a kalkulátor, 24-25-26 ra, és érzek némi petefészek húzkódást de enyhén nem erősen.

Jan.1-jén jött meg 28-29 napra szokott, 13-14 -15-én próbálkoztunk meg 16-án nem tudom sikerült e valami...??

Van valakinek terhestünete?

Mikor szokott jelentkezni?

Sz elvileg csak 5-6 heten kéne jelentkeznie a hányingernek ilyesminek.

Nekem amikor erősen húzódott a petefészkem, meg fájt a mellem, mindig elment ill megjött...:(

Bocsi, hogy ilyen hosszúra nyúlt. :))

2015. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 anonim ***** válasza:
52-es gratulálok, ne cipekedj, ne emelgess, no stressz, és szedjél terhesvitamint. Állítólag segít megakadályozni a vetélést. Rá van írva. Eddig minden nőgyógyász nagyon kiállt a vitaminok mellett, egy mondta nekem, hogy sima folsav és helyes táplálkozás.
2015. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 Kávétejszín ***** válasza:

Ki az, aki az elkövetkezendő 2-3 napban fog tesztelni?

ciklus.hu szerint holnap kellene megjönnie (szerintem inkább holnapután). Már alig bírom ki, hogy ne teszteljek egyet. :)

2015. jan. 26. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 Manna24 ***** válasza:

Nekem is nehéz vàrni :) :(

De ta akkor màr tesztelhetsz holnap :) reméljük egy halvàny pozitivat 

2015. jan. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:

Én már nem is merek tesztelni.

Nektek bejött a ciklus.hu?

Nálam is 28-án írja a következő mensit.

2015. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:

22-es vagyok, voltam hormonvizsgálaton, bár csak 3 hormont nézetett a nőgyógyász, 20. ciklusnapon, az ösztrogén és a progeszteron alapján még nem volt peteérés, ami aggasztó, tekintve, hogy 28 naposak a ciklusaim szinte mindig, így ha volt is peteérésem a vérvétel óta, a luteális szakasz rövidnek tűnik. Pedig azt hittem volt peteérésem, mert érezni is véltem, na mindegy.

A tsh szintem 4,20, ami picit magasabb, mint kellene, vagy nagyon a határon van, úgyhogy most néznek még egy T4-et is.


Sejtettem, hogy nem fogom aviva tornázás, meg teák nélkül megúszni, de azt hittem, hogy a peteérésem normális, és "csak" a progeszteron értékem lesz alacsony. Mondjuk még akár ez az eset is fennálhat. Na mindegy, remélema torna rendberak.

2015. jan. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!