Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/164 anonim válasza:
100%
12:45 tehát neked kell mérlegelni, itt akárki akármit mond. Te látod milyenek a körülmények, csak azért írtam, h egy baba nem keseríti meg senkinek az életét.
2010. febr. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/164 anonim ***** válasza:
25%
denem fogja fel, h mekkora következményei lesznek annak, ha megszüli a gyereket. siman meg lehetett volna előzni. de ő ugrál, h érzi a tetteinek a súlyát. ja, latom.
2010. febr. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/164 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:35


Na leirom akkor!

A párom 22 éves természetesen ő is tudja a "bajt" és közös megegyezés alapján megegyeztünk megtartjuk a baát!

Ő most is dolgozik de kb fél évig kimegy külföldre dolgozni hogy jobb legyen és mire már nagy lesz a pocim és közeledik a szülés hazajön, ha hazajön veszünk házat részletre mondjuk nekem már van házam mert apa a nevemre iratta de anyáékat nem akarom onnan kiturni de persze ha nem sikerül a ház vásárlás akkor maradunk az én otthonomba anyáékkal mert 2ház van különbejáratu mert tesómék is laktak ott mig nem vettek házat!Még 1 hete történt a dolog, és ma mondjuk el anyáéknak a dolgot mert jön a barátom fél 6ra az ő anyukájának meg később, biztos kapnánk kisebb támogatást segitséget anyáéktól, hisz anyukámnak is van unokája párom tesójának is van és mellete álltak mind 2üknél!

Igy röviden annyi!!

Szerintem már felesleges a hurt feszegetni és nem is érdekel az hogy sokan nem örültek a gyerekem születésének meg vannak itt olyan emberek akik okosnak tartják magukat de ha valójában azok lennének akkor nem rib@ncoznák le az ember mert akkor ennek a jelentésével tisztában lennének!Ja és az is lehet hogy aki itt mindenenek lehordtak azzal ha nem de a gyerekével is megtörténhet egy ilyen dolog!Ja és a közmondás szerint a lónak is négy lába van mégis megbotlik!

És mi a picit akarjuk és a világért nem dobnánk el vagy nem vetetnénk el mert nem kérte az életet és szeretni fogom és mindent megadok neki!És tanulni és dolgozni is fogok mert nekem nem büdös a munka mert lehet jobban tudok fözni mosni meg lehet töbet dolgoztammár mint itt néhány ember

2010. febr. 15. 12:49
 44/164 anonim ***** válasza:
30%
de, 1 baba, ebben a korban nagyon is meg tudja keseriteni az életet. de Magyarországon manapság elég laza az erkölcs.. 14-15 évesen szexelnek, 16 - 17 évesen szülnek, aztán 20 évesen elvált asszonyok. :))
2010. febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/164 anonim ***** válasza:
12%
jaj, de nagyon okos vagy. nem attól függ, h fel tudod-e nevelni, h van-e házad, vagy sem. majd meglatod.. na mind1. nem én cseszem el az életemet :)) anyukad hol volt akkor, amikor 14 évesen 19 éves pasival álltál össze? akkor kellett volna kicsit elbeszélgetnetek, lehet, h most nem lennél terhes. és ha már olyan bombabiztos ( ha ha ) a kapcs. od, akkor miért nem szedtél fogamzásgátlót?
2010. febr. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/164 A kérdező kommentje:

jaj istenem nem én vagyok a szánalmas hanem ti akik engem ocsároltok!főleg az a 77%-os IQ bajnok!Nem mindegy az neked ha el is vállok mond??Hmm nem hozzád megyek könyörögni két szelet kenyérért nem?Jobbak azok az emberek akik beadják a gyereküket az intézetbe szerintem nem és nem is érdekel a te véleményed már mondtam én velem még anyám se beszél igy nem hogy egy jötment idegen aki itt okoskodik vagy te miért nemdolgozol ha ennyire okos vagy??


Ja és az egyik kedves válaszoló nekem gyerekem lesz nem kölyköm a kutyának van esetleg kölyke meg esetleg neked van pofád de tudd nagyokos nekem gyerekem lesz!!

2010. febr. 15. 12:54
 47/164 anonim ***** válasza:
96%
Most mi a f@szt oltogatjátok ezt a lányt???Ha meg azt írja hogy abortuszra akar menni,akkor meg azért hurrogjátok le!!!Állítsátok már le magatokat ti agyoniskolázott vadbarmok!Ha meg szeretnék tartani a kisbabát akkor mi van?Nem nektek kell felnevelni,nem intézetbe akarja adni stb...Milyen érdekes,az én anyám is 17volt mikor szült engem,és fel tudott nevelni!!!Addig más szül 8gyereket segélyre meg az államnak a mocskát bővíti!Az biztos jobb,az biztos felelősségteljes felnőtt "ember"!Meg aki eldobja a kölkét...!Gondolkozzatok már mielőtt pofáztok!!!
2010. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/164 anonim ***** válasza:
100%
Ha már így alakult, akkor kívánom Nektek, hogy ne tapasztaljátok meg azt a sok rosszat, amit itt a kommentelők is leírnak, hogy egészséges, szép pici babátok legyen és hogy a szüleitek mellétek álljanak. Sok sikert a jövőhöz!
2010. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/164 A kérdező kommentje:
Itt nem lényeg hogy miért nem suedtem fogamzásgátlót!Meg okoskám annál is teherbe lehet esni!
2010. febr. 15. 12:56
 50/164 anonim ***** válasza:
12%
az a baj a babával, h 17 évesen nem érett az anyaságra. főleg ilyen hozzászólásokkal.. :)) na mind1, ha annyira hülye volt, h nem előzte meg a terhességet, akkor menjen, és szüljön. már csak azt a szegény gyereket sajnálom.. az apja se lehet vmi értelmes, ha 19 évesen 14 éves csajjal kezdett.. na mind1, inkabb nem is süllyedek tovább az ő szintjére. majd pár év mulva meglátja.
2010. febr. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!