Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/164 A kérdező kommentje:
Az utolsóval pont egyre gondoltunk a házisárkányra, és köszi a nyugtatást de tényleg feldühitettem itt magamat ezen a kötekedő nöcskén!
2010. febr. 15. 13:08
 62/164 anonim ***** válasza:
97%
Kedves kérdező! Ne foglalkozz a negatív kommentelőkkel, rakd el az infót, de ne vedd fel. Írj nekünk, akiket érdekel a történeted, akiket nem, azok előbb-utóbb úgyis lemorzsolódnak.
2010. febr. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/164 anonim ***** válasza:
33%
nem basztam el az életemet. és mi jogon nevezel trógernek? én legalább sulizok, mellette dolgozok, meg még 1 csomó dolog. reálisan néztem a dolgot. de mondom, nem érdekel, mindenki saját bőrén tapasztalja meg.
2010. febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/164 anonim ***** válasza:
96%
13:07-es én nem az eddigi 77%-os vagyok, de hihetetlen hülyeséget írtál! én sem "tapsoltam" ennek a lánynak, de leírtam, még az elején neki, hogy feltétlen kérje a szülei segítségét, és FEJEZZE BE a sulit, akkor is, ha megtartja a babát, mert a jövője a tét! én nem vagyok "ősasszony" egy kislányom van, akit 24 évesen szültem, most 28 vagyok, jó a házasságom a férjemmel. az miért baj, ha féltem egy 17 éves kislány jövőjét, hamár idejött tanácsot kérni? amit írtam a suliról, afölött persze elsiklott mindenki a nagy mocskolódásban...
2010. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/164 anonim ***** válasza:
63%
és nem gondolod, h aki nem vereget vállba, az nem feltétlenül akar rosszat? csak rávilágit arra, h nem kellene ilyen korban szülnöd? na, de ugyis te döntöd el.
2010. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/164 A kérdező kommentje:

Ja te nem akarsz semmi rosszat na persze csak azért te ugy beszélsz velem mint egy kapca rongyal!És te nekem ne mond meg hogy megszüljem mert nem vagy az anyám majd anya segit eldönteni és a párom te ne segits mivel nem kérdeztelek hogy te szeretnéd e hogy megtartsam!

Ja és örülj neki hogy te nem cseszed el az életedet azzal hogy szülsz 9hónap mulva egy gyönyörű egészséges kisbabát!Én örülök neki hogyha egészségeskisbabának adok életet és nem érdekel az hogy 17 vagyok felnevelem ha utcaseprő is leszek de akkor se adnám már most oda a világ minden kincséért se és intézetbe meg végképp

2010. febr. 15. 13:20
 67/164 anonim ***** válasza:
58%
Próbáld meg kordában tartani a dühödet,főleg ha babát vársz!Én is megtanultam,főleg mióta látogatom ezt az oldalt!Gondolj arra hogy senki nem érdemli meg hogy miatta felhúzd magad,attól neked nem lesz jobb csak rosszabb,max.jót röhögnek a markukba!Ezek itt legtöbben nem is nők szerintem hanem hárpiák,rikácsoló varjak...!Az meg hogy valaki itt írja hogy iskolába jár hát jól teszi,de attól még lehet hogy annyira ostoba és műveletlen hogy kiverné a biztosítékot!Nem minden az ha valakinek 80iskolája van,sőt,nagyon sok az ilyen ember és általánosságban nekem nincs róluk jó véleményem mert lehet hogy az ujjában van a másodfokú egyenlet megoldóképlete,ha pl.egy seggnyaló kis sz@házi!
2010. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/164 anonim ***** válasza:
91%
Végre egy tökös csaj! :D
2010. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/164 anonim ***** válasza:
59%

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:26


Már, ha lány vagy egyáltalán...:)

2010. febr. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/164 anonim ***** válasza:
70%
A legérdekesebb számomra az,hogy egy másik kérdésnél ahol a csajszi mindenáron el akar vetélni csak nem tudja hogyan,ott szinte nyalják a valagát és vele sírnak...!Megölni egy gyermeket helyesebb mint akarni őt és felnevelni...!B@szdki hogy ennyi beteg,tuskó,tulok,aberrált,degenerált,droid legyen a világon!Én NŐK!És az ilyenek osszák az észt és szaporodnak!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!