Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/105 A kérdező kommentje:
2015. dec. 1. 11:20
 2/105 anonim ***** válasza:
Látszik mindkettőn. Nem várt előtt teszteltél mi? Várd meg míg kimarad teljesen akkor már biztosat kapsz.
2015. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/105 anonim ***** válasza:

Én látom a halvány csíkot.Késik már,mennyit?

Vagy lehet korán csináltad.

2015. dec. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/105 A kérdező kommentje:

Hát ez az. Még bőven nem késik, nemrég múlt el, 4 napja.

Viszont úgy jött meg, hogy első nap sötét szinű, nem volt sok, egy betét simán elég lett volna, másnapra kezdődött barnázás két napig. Normál esetben 5 napig van meg, és az első 3 nap erős szokott lenni. Nem tudom mikor lehetett ovum. 25 naposak a ciklusaim, utoljára ez kitolódott 43 napra. Utolsó elött aktus 12 napja volt. Más támpontom nincs sajnos. Mivel furcsa volt a menzeszem, csináltam facelle tesztet ma reggel.

2015. dec. 1. 11:30
 5/105 anonim ***** válasza:

Várj még 1 hetet akkor teljsen egyértelmű lesz. Nekem a menzesz előtt közvetlenül törtènt a megtermékenyítés majd meg is jött 5 napig, de 10 nap kell hogy eljusson a rendes helyére és beágyazódjon így a plusz 5 nap alatt vastagodott annyit a méhem hogy megtapadt.

Nálad is simán lehet hogy megvan minden csak még kevés az erős csíkhoz a hcg.

2015. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/105 A kérdező kommentje:

Bárcsak úgy lenne. Nagyon örülnék, de félek, hogy mégsem az. Csak azt nem értem, akkor mi az a második halvány csík.

November 19-én voltunk együtt, majd 24-én jött meg.

Viszont semmi kis görcs nem volt, mintha meg sem lett volna, pedig az első napon szoktam érezni.

2015. dec. 1. 11:46
 7/105 anonim ***** válasza:
Azért kell megvárni a kövi mensit...akkor egyértelmű lesz a csík addig meg ne görcsölj rá :)
2015. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/105 A kérdező kommentje:
Rendben van, igyekszek csak olyan nehéz és persze a ronda kiváncsiságom. :)
2015. dec. 1. 11:53
 9/105 anonim ***** válasza:
Szia!Ez tenyleg pont a vagy vagy teszt esete :) Szerintem reggel csinalj masikat az mar 13 nappal az egyuttlet utan lesz..ha az is ilyen sztem pozi lesz :) Drukk neked!
2015. dec. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/105 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a drukkot. Igen, félek is tőle, hogy becsap a teszt, nem élem bele magam, habár nagyon nehéz. Sajna nincs itthon több tesztem, a hétvégén is csináltam, azon semmi nincs, még szellemcsík sem. A fura mensim miatt gondoltam tesztelek egyet, csak én sem tudom eldönteni. Egyből láttam, csak olyan halvány. Élőben picit erősebb. A színét sem tudom, talán nem kimondott szűrke.
2015. dec. 1. 12:15
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!