Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
 81/105 A kérdező kommentje:
Azt írtam ár, hogy nekem elvileg 25 naposak a ciklusaim? Talán ez is számít valamit az ovu miatt.
2015. dec. 4. 11:03
 82/105 A kérdező kommentje:

A cicim még mindig nagyon érzékeny, legfőképp a mellbimbóm, de tegnap már hónaljból is fájt. Ennyire erősen még nem fájt, úgyhogy nem tudom mi a franc van velem.


[link]


[link]

2015. dec. 4. 11:17
 83/105 anonim ***** válasza:
Nekem olyan sztk-s dokim van,hogy mikor fogamzasgatlot szedtem a 21.nap menni kellett hogy minden ok-e ;) Pl azt is mondta uh.on,hogy cisztikus keplet nem lathato petefeszkek rendben stb.stb..mindent megnezett! Es ahogy irod a mellfajdalmad meg a masabb ho en cisztara gondolnek..fenntarthatja a hot is es beugrott,hogy mikor igy fajt a cicim honaljban is akkor volt ludtojas nagysagu cisztam.Nem is jott meg olyankor szoval ha teheted keress egy magandokit vagy egy rendesebbet az elozonel! Tegnapi altalanos teszt is jelzi valami nem jo es gyulladas lehet.Ne is remeld addig a babat mig ez megvan szerintem :((
2015. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/105 A kérdező kommentje:

Hát ettől félek. Ezért nem értek semmit, csak annyit tudok, hogy valami furi van velem. Abszolút nem tartom normálisnak.

Doki mindenképp. Keresek egy magánt, mert a nagy semmire nem vagyok kiváncsi. Mondjon el mindent, ha jó, ha nem, és akkor tudni fogom. Ez elszomorít, biztos meg akkor lesz, ha a doki megnéz rendesen. :(

2015. dec. 4. 12:52
 85/105 anonim ***** válasza:
Ja es ha jol tudom cisztatol is lehet ilyen gyengusz pozi a teszted..Teat iszod mar?(cickafarkat)
2015. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/105 A kérdező kommentje:

Te vagy aki ajánlotta a teát? Igen, iszom. :)

Mikor nincs név, akkor nem tudom megkülönböztetni kivel beszélgettem már.

2015. dec. 4. 13:55
 87/105 anonim ***** válasza:
Igen en..:) De akkor nem irtam ala.Velem beszelgettel :) Viki
2015. dec. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/105 A kérdező kommentje:
De jó. :) Ennek örülök. Nem gondoltam volna, hogy te vagy az. :)
2015. dec. 4. 14:36
 89/105 anonim ***** válasza:
;) :D Azert akciozzatok am apaval hatha osszejon ;) Hany eves a kisebb gyerkocod?? Enyem 5 eves.
2015. dec. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/105 A kérdező kommentje:

Úgy lesz, csak sokat dolgozik. :(

A kisebb 3 éves volt október 6-án. :)

2015. dec. 4. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!