Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
 71/105 anonim ***** válasza:
Nekem is jo :) Aterzem a baba utani vagyat mert regen mi is megszenvedtunk az elso babyert :) Ha mar igy beszelgetunk adok nevet is az irasaim utan! Reggel irj !Szep estet ! Viki
2015. dec. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/105 A kérdező kommentje:

Igen, te megértesz. Mindenképp írok. Az én nevem Anikó.

Nektek is Szép Estét!

2015. dec. 3. 21:16
 73/105 anonim ***** válasza:
Jo reggelt Aniko :) Mizujsag?? Viki
2015. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/105 A kérdező kommentje:

Szióka.


A méhszájam: teljesen fent van, hátra van fordulva, kemény, mint az orr hegye, a nyílást nem érem el. :(

Majdnem kitört a karom, úgy próbálkoztam, de nem megy.

Ez most mi?

A tesztről nem is mondok semmit, negatív, de mindjárt fotózom.


Megnéznéd a görbém?


[link]

2015. dec. 4. 10:23
 75/105 anonim ***** válasza:
Vasarnap es hetfon nem merted? Miert pirosan jeloli? Hat hallod magas az alapho is...lehet volt ovu hetvegen de nincs behuzva viszont a 36.9 azert ovu utan jellemzoen ilyen magas.. :( Valami nem stimm..Feltennem az enyemet de telon van az aplikacio majd kibogozom,hogy tudom feltenni :D
2015. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/105 A kérdező kommentje:
De mértem, ott van pirossal, csak túl magasnak találtam mert elég pocsékul voltam, megfáztam, és köhögtem, szerintem azért volt annyira fent, ezért bejelöltem, hogy hagyja figyelmen kívül.
2015. dec. 4. 10:41
 77/105 A kérdező kommentje:

Ez a múlt havi. Elég siralmas.


[link]

2015. dec. 4. 10:43
 78/105 anonim ***** válasza:
2015. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/105 anonim ***** válasza:
Ez az enyém eddig..holnap holnapután kellene visszaesnie a hőnek nálam..Neked kell egy alapos kivizsgálás.
2015. dec. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/105 A kérdező kommentje:

Juj, hát kivi vagyok hogy alakul a tiéd, na meg az enyémre is. A múlt havi görbém eléggé siralmas, ez tény. Kétszer voltam is dokinál, egyszer csak kézi vizsgálat volt, másodszor meg ultrahang. 5 mm méhnyálkahártya, ép ov. Na ennyi szerepel a papíromon. Okosabb nem lettem, pedig azzal mentem, hogy teszt negatív, és sokat késik. Annyit mondtak majd megjön. :)

Kedvesek, Sztk volt.

2015. dec. 4. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!