Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/105 A kérdező kommentje:

Én betáraztam rendesen.

Még szép hogy elkapd? Adj neki rendesen. :) :D

2015. dec. 2. 15:47
 42/105 anonim ***** válasza:
Akkor kapnek a fejemre..:D Megszakitasosan "vedekezunk" :/ Nah csinald azt a tesztet :) :p
2015. dec. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/105 A kérdező kommentje:

Semmi, nagy negatív. Predictor teszt.

Azt nem értem viszont, hogy menzeszem elött elkezdett fájni a cicim, azóta is fáj, sőt egyre erősebben, igazán tegnap és ma érzem. Akkor mitől? Ennyire kibabrál velem a szervezetem. Hihetetlen.


Azért van még pár tesztem. Úgyse tudom őket félre tenni. :D


[link]

2015. dec. 2. 17:10
 44/105 anonim ***** válasza:
Sajnos ez honezo :( Hat legalabb tudjuk,hogy a facelle teszt ilyen ramaty :/ Nekem akkor faj egyre erosebben a cici ha kozeleg az ovu :) Lehet neked is!
2015. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/105 A kérdező kommentje:

Azt mondod? Nem ovu után szokott? Nekem már jó egy hete fáj. Mondjuk ez is új nekem, mert nem szokott fájni, kb 3 hónapja érzem, elötte soha nem fájt.

A Facelle tesztet mindenki dicséri. :D

Én vagyok az ellenpélda.

2015. dec. 2. 17:40
 46/105 anonim ***** válasza:
Ovu kozeledtere gondolnek..mivel baba nincs sajna es nemreg volt verzesed! Nekem jelezni szokta van hogy elmulik a "bajom" es par nap mulva mar faj is a cici es egyre jobban ovuig.Utana elmulik egy hetre kb es kezdi elolrol mensziig :) Kozepidoben nyak szokott lenni neked?
2015. dec. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/105 A kérdező kommentje:

Eddig úgy vettem észre 2 hónapig, hogy mensi elött fájt csak jó egy hétig. Én olyan tojásfehérje nyákot eddig nem tapasztaltam, inkább krémeset csak. Az baj lehet?

Ezért nem értem, hogy mensi alatt meg most még jobban fáj.

Megbolondultak a hormonjaim. Most meg úgy érzem miindjárt megjön, szúrkál a hasam alul.

2015. dec. 2. 18:08
 48/105 anonim ***** válasza:
Nekem menzesz előtt 2 hétig le akar szakadni mindig a mellem...van ilyen.
2015. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/105 anonim ***** válasza:
Utana kellene olvasni de a tojasfeherjes jelzi a peteerest! De lehet mindenki mas..neked kremes a folyas ezek szerint. Azt mondom hagyd az egeszet szexeltek amikor jol esik es kesz :) Mondjuk azert lehet elmennek uh.ra megnezetni van-e tuszo..
2015. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/105 A kérdező kommentje:

Szerintem is azt kellene, elmenni ultrahangra megnézetni, de magán dokihoz, aki legalább foglalkozik is velem. De nem néznek hülyének, hogy ennyi idősen mit akarok?


48-as. Eddig nekem is mensi elött fájt, de most meg mensi alatt és utána. Ezért nem értem most mi van velem. :(

2015. dec. 2. 20:16
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!