Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
 51/105 A kérdező kommentje:

Lehet én már csak ovutesztbe fogok pozitívat látni?

Nem tudom sírjak vagy nevessek. :( :D

2015. dec. 2. 21:29
 52/105 A kérdező kommentje:

Furcsa az én cicifájásom is. Most úgy vagyok, ahogy ez a kérdező volt. Be fogok dilizni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. dec. 3. 00:40
 53/105 A kérdező kommentje:

Tudom, vannak akiknek baba miatt (ahogy ezt írtam rá is tüsszentettem kétszer :D), vagy a prolaktin. Eddig nem volt duzzadt a cicim, most picit az (pici a cicim). Egy hónap alatt így megbolondultak a hormonjaim? Most kezdek igazán pánikolni.


Este annyira fájt, (mint mikor a tejtől dagad, csak nem kemény), és sárgás átlátszó pár csepp jött ki, nem kellett erősen nyomnom.


Tényleg bedilizek. :((((

2015. dec. 3. 08:32
 54/105 anonim ***** válasza:
:D Ne dilizz!! Szoktad a mehszajat nezni pl? Talan az is jelezne az ovut es akkor nagyobb az esely.Mi a 3. babat igy hoztuk ossze de nekem volt viszonyitasi alap+ homeroztem.:) Ma nem csinaltal tesztet?
2015. dec. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/105 A kérdező kommentje:

A méhszájam esténként nézem jó egy hete, mindig fent van.

A teszt negatív. Vettem Gabriel általános felmérő tesztet vagy mi, mindjárt megcsinálom. Most értünk haza.

Most a cicim idegesít, ilyen még nem volt, és rosszakat olvastam. :(

2015. dec. 3. 16:27
 56/105 anonim ***** válasza:
Kellene egy alapos kivizsgalas :(( Szoval picit se nyitott a mehszaj? Akkor ovu se lesz mostanaban. Majd irj! Privit is irhatsz ha gondolod.
2015. dec. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/105 A kérdező kommentje:

Hallod. Megcsináltam a vizelet általános tesztet. Nagyon rossz. Ami eltér az a leukocita, nitrit, vér.


Mindjárt lefotózom, kiváncsi vagyok mit mondasz. Mi jön még?

2015. dec. 3. 16:42
 58/105 A kérdező kommentje:

[link]


Azt nem tudom milyen a méhszáj mikor nyitott, azt nem mertem vizsgálgatni. Szerinted, nyugodtan nézzem meg? Te szoktad?

2015. dec. 3. 16:55
 59/105 anonim ***** válasza:
Huh..ezzel feladtad a lecket :D Daknos ehhez nem tudok hozza szolni erdemben de tuti valami nem ok! Elmennek ezzel a haziorvoshoz jobb otletem nincs :(( Mehszajat szoktam igen nezni mint irtam megdzskitasos vedekezes van es jo tudni,hogy hol tartok.Egybol erezni ha nyitott..olyan mint mikor az ajkaink nyitva vannak picit.Nekem most picit nyitott es nem olyan puha mint szokott.Lejebb ereszkedik,konnyen elerem ha ovu van.De ez egyenileg elterhet. Elmesz orvoshoz? :)
2015. dec. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/105 anonim ***** válasza:
Picit utana olvastam..hugyuti fertozesre utalnak az elteresek szoval go haziorvos :((
2015. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!