Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
 61/105 A kérdező kommentje:

Az lesz, megyek háziorvoshoz. Ezen most meglepődtem.

Ma este megnézem a méhszájam, hátha feltűnik valami.

Eddig fent volt és puha, mint egy gombóc, olyan volt. :)

2015. dec. 3. 17:13
 62/105 A kérdező kommentje:

X-Epil teszt, nemrég csináltam.


[link]

2015. dec. 3. 18:27
 63/105 anonim ***** válasza:
Akkor meg nem vagy termekeny :)) Ha kezd nyilni kapd el apat :D Hat hallod ez a teszt...olyan mintha lenne valami .Mar en is bedilizek :D Van 2.csik?
2015. dec. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/105 A kérdező kommentje:

Ne is mondd, nekem is olyan, mintha lenne ott valami, de annyira halvány, gondoltam csak a szemem jojozik, amennyi tesztet nézegetek mostanában. :D

Ma este meglesem alaposabban a méhszájam. Majd megirom mit tapasztaltam.


Nekem mensi elött óta fent van minden este a méhszájam. Lehet beszorult? :D

Tényleg megbolondulok. Ez már a kín.

2015. dec. 3. 19:03
 65/105 anonim ***** válasza:
Beszorult neked a...:D Nekem se mozdul lejebb de nyitott kicsit es meg van 2 napom a ciklus kozepeig. Majd ird meg mit tapasztaltal :))) Jut eszembe egy teszt se keszult reggeli elso pisibol???
2015. dec. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/105 A kérdező kommentje:

Reggel is csináltam, One Step, én azon semmit nem látok.

Ma vettem Amazon Plus 10-es tesztet gyógyszertárban. Itt szemezek vele, de megvárom a reggelt.

2015. dec. 3. 19:36
 67/105 anonim ***** válasza:
Azt mar tenyleg reggel csinald :) De megigersz valamit? Ha nincs ket csik tobb tesztet nem veszel karacsonyig !!! :D
2015. dec. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/105 anonim ***** válasza:
Elhiszem h nagyon akarod...de ez a tesztmennyiség nagyon durva... :D am neten lehet rendelni 15 db tesztet 1000 ft-ért..én is onnam vettem , mind kimutatta a frankót... ha nem pozitív reggel a tezsted szerintem fogadd el hogy ez most nem jött össze...nagyon rágörcsölsz...ezért nem fog összejönni.
2015. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/105 A kérdező kommentje:

Az lesz. Rendeltem én is neten ovutesztet meg terhestesztet, hétfőn tudom átvenni.

Úgyhogy többet nem veszek.

Reggel megcsinálom, és megírom, meg le is fotózom az eredményt.


Köszönöm, hogy így elbeszélgetsz vele, nagyon jó, mert valakivel meg tudom ezeket beszélni. :)

2015. dec. 3. 20:38
 70/105 A kérdező kommentje:
*velem
2015. dec. 3. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!