Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt mindig ilyen?...

Mandiga kérdése:

Facelle teszt mindig ilyen? Szellemcsík? Egyből megjelent, fotózni alig tudom. Eldönteni meg végképp, habár reményem az semmi, viszont örülnék.

Figyelt kérdés

2015. dec. 1. 11:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/105 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy írtatok. Annyira jó érzés, hogy ennyien drukkoltok. Bárcsak pozitív lenne.


Utolsó. Lehet később a férjed meggondolja magát, és jön még egy kis lurkó. Pláne mikor növögetnek a nagyobbak, igazán akkor vágyik rá az ember még egy pici babára.


Tesztelek reggel is, de úgy izgulok és aggódok, hogy nem fogok látni semmit, és csak kibabrál velem a teszt.


Mindenképp megírom mi lesz az eredmény. Elugrottam venni még két tesztet. Tutira a Rossmannba nem nézne normálisnak, amennyi tesztet már vettem? :)

2015. dec. 1. 17:47
 22/105 anonim ***** válasza:
Annyi baj legyen,hogy tesztet veszel :D Tudod azt szoktak mondani akkor esik teherbe az ember lanya mikor nem is szamit ra..;) A ferjem hajthatatlan egyenlore gyerek ugyben :( Reggel varjuk a jo hireket . Ne izgulj !
2015. dec. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/105 A kérdező kommentje:

Ebben teljesen igazad van. Én már lemondtam róla mikor olyan sokat késett, akkor rengeteget teszteltem. Megjött, elkönyveltem, hogy itt nem lesz semmi. Lehet nagyon rágörcsöltem ami nem jó. Legfőképp a korom miatt. Nem érzem magam annyinak, de annyi vagyok.


A férjed meg később reméljük meggondolja magát. :)

Reggel írok, és köszi hogy szorítasz. De jó lenne biztosra tudni, nem ezek a kételyek mindig. :(

2015. dec. 1. 18:56
 24/105 anonim ***** válasza:
Az maga lenne a csoda ha meggondolna :D Bizony azt gondoltad ok van menszi aztan tessek :))) Termeszezes hogy drukkolok egy "korombelinek" :) En sem erzem magam 38 nak. Olyan 30 korul csak :D :D Nah,szep estet nektek es reggel 6 kor kelek addigra legyen szep pozi teszted :))))))
2015. dec. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/105 A kérdező kommentje:

Köszike. Nem a kor számít az biztos. Én is 6-kor kelek. :(

Megcsinálom azt a tesztet, és remélem, hogy mutat már valami egyértelműt.


Jó pihenést nektek.

2015. dec. 1. 19:39
 26/105 anonim ***** válasza:
Jo reggelt! Mi ujsag?? Van teszt :)
2015. dec. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/105 A kérdező kommentje:

Szia. De aranyos vagy. Van teszt, de én nem látok rajta semmit. Csak tudnám miért van ez velem. Szivatnak a tesztek.


Ezen a teszten kontroll csík is olyan nehezen jött ki, de nem hiszem hogy azért.


[link]

2015. dec. 2. 10:02
 28/105 A kérdező kommentje:

A görbém is fura


[link]


Ezen a képem meg összefűztem a múlt havival.


[link]

2015. dec. 2. 10:06
 29/105 A kérdező kommentje:
Már írni sem tudok, most nézem, hogy össze vissza írok. Azért remélem értitek. :O
2015. dec. 2. 10:08
 30/105 anonim ***** válasza:
Masfajta tesztet kellett volna csinalni...ezen is latszik valami de mintha szurkes lenne! :(
2015. dec. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!