Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/452 anonim ***** válasza:
Andi voltam.
2016. márc. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/452 anonim ***** válasza:
100%

Andi:

Anni vagyok. En azt gondolom, hogyha lennenek egyertelmu jelek, akkor az oviban, iskolaban mar eszre vettek volna es jeleztek volna neked. De lehet, hogy csak optimista vagyok.

Mi nem Magyarorszagon elunk, itt egyebkent nem adnak ki mar jo ideje Asperger diagnozist, autista van, ami kulonbozo sulyossagu lehet.

Az en fiam pl magasan funkcionalo, az IQ-ja magas, anyanyelven beszel (igaz keson kezdett) es vannak tarsas kapcsolatai is a maga modjan. De mar babakoraban is egyertelmu volt, hogy "mas", mondjuk en sokaig csak azt hittem, hogy bonyolult gyereket kaptunk, de ahogy kozossegbe kerult egyertelmuve valt, hogy nem csak siman bonyulult.

Itthon teljesen maskepp viselkedik, ugye ismer bennunket, a helyet, hazat, szabalyokat, anyanyelvet hasznaljuk, tehat ert, kommental mindent es igen csavaros az eszjarasa.

A kozossegben viszont egyszeruen leblokkol, bugubozik, vagy epp ellenkezoleg, zaklato, hangos. Eros figyelemzavara is van es meg a mai napig nem sikerult felvennie masodik nyelvet, pedig most mar a suliban is ez a masodik eve es ott egesz nap ott van. (Itt joval korabban kezdik a sulit 4 evesen.)

Mi is elvittuk egyszer otthon is felmeresre, akkor 3 eves mult es idegrendszeri fejletlenseg, erosen megkesett fejlodes volt a diagnozis egy alkalom utan, tehat ott sem azzal engedtek el, hogy rendben van. Szeritnem az auti diagnozishoz kellett volna meg nehany alkalom, de kozben mar itt kint is vizsgaltak. Mivel sok dologban eros, valamit nagyon cuki (azert irom, mert ezt tudja magarol es vissza is el vele) igy itt is ket evre es sok-sok vizsgalatra volt szukseg, mig megkapta a diagnozist.

Huh, nagyon sok es osszetett jelek vannak, estig sorolhatnam, de a lenyeg: azt gondolom, hogyha a fiadnal is lenne valami hasonlo, akkor azt mar eszrevettek volna.


A nagyobbik fiam ugye nekem is het eves es o hasonlo a tiedhez. Neki nincs semmi baja, ez biztos. Viszont igazi okostojas, pici koratol. Idorol idore talal maganak erdekes temat, akkor abba ugy belemelyed, hogy szinte mar mindent tud rola. Pl 2 eve egy oriasi meretu atlaszt lapozott rongyosra es alig volt olyan feltuntetett varos, amirol vakon ne mondta volna meg, hogy merre van. Orszagok nevei, zaszloi, mind a fejeben volt. Olyan dolgokrol beszelt nekem allo nap, amirol meg nem is hallottam. De felevente-evente talal maganak uj temat, amit kisajatit.o is nagy legos volt, a suliban tavaly tobbszor korbevittek az epitmenyeit, meg igazgatoi dicseretet is kapott az egyik miatt. Ami nagy erdem, mert egy 800 fos iskolatol van szo. De egyebkent is osztalyelso.

O ilyen, nincs semmi baja, valoszinuleg a te fiad is hasonlo. Imadok is konzultaciora jarni miatta a suliba. :)


Jah, es o is kamaszodik. Furan hangzik ez igy 7 evesen, mert szerintem korai. Feleselget(ne ha hagynam), duhos, magyarazatot kovetel akkor is, ha mar kapott es igen, ujabban meg az ajtot is becsapja maga mogott.

En epp azon gondolkodtam, hogy valamerre elindulok tanacsugyben, mert ha ez tenyleg korai kamasz dolog, akkor maskepp kell kezelni, nem letorni teljesen, mert normalis es azzal csak eltavolodna tolunk. De ha csak siman elkenyeztetett gyerek szindroma, akkor talan radikalisabban kellene fellepnunk.


Bocsi, hogy hosszu voltam es off-oltam.

2016. márc. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/452 A kérdező kommentje:

Gyorsan végig olvastam mindent, de a kislányom lebetegedett. Nem tudok sokat írni, olvasni foglak titeket, de lehet csak jövő héten térek vissza hozzátok aktívan!

Nagyon örülök, hogy vannak újak, vannak régiek és vannak figyelők is! :)

Aki nem tudna rólam semmit... Mi is a tesót várjuk! A lányom holnap lesz 4 éves! :D Mi hamarabb akartunk tesót, mert a férjeméknél és nálunk is nagy a tesókkal a korkülönbség, de hát ember tervez, Isten végez. Valahol nem bánom, de már nagyobb korkülönbséget nem szeretnék! Nekünk ez a 7. próbálkozós hónapunk volt. A lányom és egy vetélésem elsőre sikerült, ezért is "fura", hogy most ennyit várat magára. Elvileg ebben a hónapban kezdtük volna, de az elmúlt 7 hónapra visszagondolva nem bánom, hogy nem vártunk. Az április nekem nőgyógyászatis dolgok miatt nagyon fura... Áprilisban jött meg először, áprilisban vetéltem, áprilisban született a lányom, remélem most áprilisban derül ki, hogy jön a tesó! :)

2016. márc. 31. 13:43
 34/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ma megjött, így április 30-ra nem várom. Gabi
2016. márc. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Ide is írok :)!Mi már nagyon nagyon hosszú ideje próbáljuk az elsőt összehozni...a 3 nappal ezelőtti tesztem úgy tűnik kamu volt...azóta csak negatívak a tesztjeim és tegnap este már volt valami rózsaszín maszat is...ez van...

Nicol

2016. márc. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/452 anonim ***** válasza:
Ó Nicol annyira sajnálom!! :( Szorítok nektek továbbra is! Nem is értem,hogy lehet ez, hogy lehetett ennyire szép pozitív akkor?! :( Fel a fejjel, hátha ez lesz a nyerő hónap!!! N
2016. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/452 anonim ***** válasza:

Köszi N!Szerintem egyszerűen hibás volt a teszt...bár ennyire erős kamucsíkot nem láttam még...ha baba lett volna akkor szépen kellett volna halványodnia nem pedig utána egyből vagy 10 csont negatív tesztnek lennie...

Nicol

2016. márc. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/452 anonim ***** válasza:

Nicole,nagyon sajnalom,hogy megsem ugy alakult 😔 remelem ez a honapod vegre sikeres lesz! :)



A

2016. márc. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/452 anonim ***** válasza:
sziasztok, megvolt a 2. uh-nk. 4 mm, jó pulzálással.. :) Boldogok vagyunk,és remélem rendben leszünk. Lányok, kitartást Nektek!Folyamatosan megy a drukkom mindegyikőtöknek. Ann.
2016. márc. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/452 anonim ***** válasza:
sziasztok ! egybol ereztem ma hogy folyik valami es a tisztasagi beteten tiszta ver volt , elenk szinu ! most megallt gondolom, de egybol mi lehetett ez??? persze hogy nem kell megjonnie majd csak kozep fele .... az antibiotikumtol ? vagy esetleg a cisztak verfolyadekkal lenne teli es kipukkad ? es folyt ?? Cukibaba !!
2016. márc. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!