Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi vagyok ki fog tesztel...

Kíváncsi vagyok ki fog tesztelni pozit április végéig!? Jössz egy röpke felmérésre?

Figyelt kérdés

Itt a folytatás! Minden régi és új tagot sok szeretettel várunk! Izguljunk együtt!

(A februárit és a márciusit is én írtam ki)


2016. márc. 30. 12:50
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/452 anonim ***** válasza:

Nekünk augusztusban lesz 7 éves a fiunk. :) Nálunk sajnos PCOS+IR+PM probléma van nálam. Reméljük a legjobbakat a hónapra mi mindent megteszünk az ügy érdekében....:)

Évi

2016. márc. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/452 anonim ***** válasza:
Mi nem vagyunk projekten (van egy 20 hónaposunk), de érdekes olvasni a fejleményeket, így én csak szurkolok! Remélem nem gond.
2016. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/452 anonim ***** válasza:

Evi, az en fiam is augusztusi😃

Andi

2016. márc. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/452 Szandy89 ***** válasza:
100%

Sziasztok. Én is csak olvasgatlak titeket és szurkolok mindenkinek. :) én múlthéten 1 hét késés után teszteltem pozit. Van egy 3 és fél éves kisfiam. És most vagyok 6+4 hetes a kistesóval.


: [link]

2016. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekem sajnos tegnap megjott... 😔

Uj honap uj remeny! Drukk mindenkinek!!!!!!!! 😘


A

2016. márc. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/452 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Tünde vagyok! Mult hónapban is a csoportban voltam es mivel Megjött igy ujra táblával kezdtünk egy új ciklust. Nekem 3an nem kéne megjönnie😊 uh most ezerrel izgulok. Hőt vezetek ami eddig nem is mutat rosszul 😊 Hajrá mindenkinek!
2016. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/452 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! N vagyok az előzőből! :) Én is követlek titeket továbbra is! (Asszem 2 napja késik) Mai és előző tesztem: [link]

Drukk mindenkinek!! Én jövőhét szerda körül megyek az első Uh-ra. Ti is szorítsatok légyszi, hogy minden rendben legyen! :)

2016. márc. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/452 anonim ***** válasza:

N tuti minden oke lesz,ne izgulj! :) remelem a kovetkezo honapban az enyem is ilyen szep lesz! :) es mindenki masnak sikerul aki ebben a csopiban van! :) drukk csajok! 😘


A

2016. márc. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/452 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Ismét Móni vagyok! Mi is úgy vagyunk mint Ani, azért nem vállaltuk előbb a kistesót, mert a 7 évesem aspergeres. Elég nehéz időszak van mögöttünk, de már sokkal könnyebb, mint az elején volt, szépen fejlődik, ügyesedik így jöhet a kistesó :)

Amúgy még csak a 4.dpo-n vagyok... Lassan telik az idő :)

2016. márc. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/452 anonim ***** válasza:

Honnan tudjatok, h aspergeres? Az en fiam is furan zseni, igy neha bennem is felmerult, mi anno jartunk Devenyre is, meg tsmt tornara, ez utobbin egy pici figyelemzavart mondtak, meg h kiemelkedo intellektusu. Sokszor vannak beragadasai, pl a negyes metro epitese anno olyan lazba hozta, h youtube-on minden letezo hiradast felkutatott, (videkiek vagyuk), es csak arrol beszelt. Most a lego az ilyen kattanas, minden legokeszletet a citybol ismer, hany darab, mi a szama, kulon neveket ad a jarmuveknek, es onnantol ugy nevezi oket, pedig a legtobb meg sincs neki. Masrol sem beszel, iskolaban ugyan kituno, de sokszor ott is beleragad, az oszt.fonoke ugy fogalmazott, h csak a lego jar a fejeben. Volt egy ilyen a buszokkal is, rendszamrol jegyzi oket, szamon tartja mikor melyik hova megy, melyik soforrel. Harom evesen mar szamolt tizesatlepessel, ot evesen olvasott magatol. Egyebkent a suli ota "butul". Szerintem egyebkent kiskamaszodik, szemtelen lett, szerinte mindenfele hu.lye szabalyt allitok fel, az elet fajdalmas, ot sosem hagyjuk beken, mindig parancsolgatunk neki, rankvagja az ajtajat. Pszichologus szerint a magas intelligenciaszintje elobbre hozta a kamaszkort, de oszinten en kicsit felek, h kicsuszik a kezunkbol. Sok dologban egyebkent pont el van maradva, amik nem erdeklik, azt total hanyagolja, pl oltozkodes, cuccai rendben tartasa, allandoan dumal, veg nelkul, igy lemarad pl a tornara atoltozesnel. Allando harc, foleg reggelente, ma is azt mondta, h utalja a reggeleket, mert tok felesleges iskolaba jarni, miert nem hagyjuk mar vegre beken.

Szerintetek?

2016. márc. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!