Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódás? Terhesség? Ki...

Beágyazódás? Terhesség? Ki nem várja junius 6 körül? Izguljunk együtt!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Baba Projekt van készülőben ...mar 6 hónapja próbálkozunk ,ez idő alatt volt egy missed Ab.Nem kaparassal végződött , hanem a tablettás módszerrel , igy szinte azonnal lehetett ujra próbálkozni .Utana 28 napra mar rogton meg is jött ,azóta is rendszeres .23.-án volt ovum.Eddig semmit nem éreztem ,azon kívül hogy a 3.nap után mellbimbo érzékenység jelentkezett ...mostanra el nehezedett az egesz mell, es eres lett.Tegnap delutan vettem észre szurkakat a bal petefeszkemben ,es a méhemnel is , ami elég éles , sugároz egesz a hüvelyemig...sőt van olyan hogy lent a szemeremcsontom Szurkal .Ilyen nekem nem szokott lenni.5-6 ra nem várom ! Aki ugyan igy van mint én , nem varja mostanában , esetleg tünetei vannak ...izguljunk együtt ...írjatok !

Lehetőleg becenévvel, monigrammal hogy meg tudjuk különböztetni egymást .remelem többen leszünk ....



2016. máj. 30. 08:27
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/982 anonim ***** válasza:
Nekem sincs semmi :( a fiamnal volt elég sok, de nàla nem néztem a mensim, így nem tudom mennyit késett stb. Most meg nem tudom, h mikor volt pé-m és így azt sem h van-e esély
2016. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/982 anonim ***** válasza:
Jaaa B. Voltam :)
2016. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/982 A kérdező kommentje:
Kedves B esely mindig van 😀 . Ki mikor tesztel ?
2016. máj. 31. 10:27
 34/982 anonim ***** válasza:
Nekem két negatív volt két napja, szerintem szombatig megpróbàlom kibírni vagy péntekig :)
2016. máj. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/982 anonim ***** válasza:
Èn legközelebb csak hétvègèn fogok.
2016. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/982 A kérdező kommentje:
Nekem kegyetlenül faj a hasam . Próbálom elterelni pedig a gondolataim mert sutok.Parom holnap lesz 38 ...de faj es faj .Mensi 6.-an kell jöjjön
2016. máj. 31. 10:45
 37/982 anonim ***** válasza:
Az akàr jó is lehet :) pihenj le egy kicsit, nehogy baj legyen B.
2016. máj. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/982 A kérdező kommentje:

Kedves B az most lehetetlen ...4 fele sütit terveztem sütni , hogy a parom a munkahelyére is tudjon vinni ... Este majd pihenek .Igazandibol ugy gondolom ha egy baba jönni akar es minden körülmény adott akkor jön akkor is ha dolgozunk ...ha emelünk ...akármit csinálunk .a most 5 éves fiammal a 4. Hoig a férjemnek segítettem Németországban ...ketten szigeteltuk egy óvodát .Cipeltem a zsakos ragasztot, kevertem a vibracios keverovel ugy hogy minden tagom ezerrel vibralt ( mosolyogtam hogy a Baby bent biztosan élvezi , es kapaszkodik ) ...es a babám maradt ...probléma mentes terhességem volt .

A multkor mikor üres petezsak volt ,akkor is épp ugy fajt , annyi különbség volt hogy olyan helyen dolgoztam ahol pont a kritikus időszakban ejszakaztam, es napi szinten a szalagnal áramütés érte pont a hasamat ... Na most ez nincs mert itthon vagyok ... De ki tudja akkor is miert volt balszerencsém 😔 . Remelem azert most szerencsésebb leszek ! Es kívánom hogy mind pozit teszteljunk 😀

2016. máj. 31. 11:38
 39/982 anonim ***** válasza:
Ezt én is így tapasztaltam :) én a fiamnàl 6,5 honapig dolgoztam es meg igy rahuzott 2 hetet, nem akart kibujni :) en is nagyon remenykedem, bar egyenlore semmi jele :(
2016. máj. 31. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/982 A kérdező kommentje:
Hat nekem ilyen fájdalom mensi elott nem szokott lenni! Nem is érzem meg ha lett ! Multkor viszont mikor terhes lettem akkor is fajt ! Talán kevésbé mint most .Bal oldala fáj, meg a köldököm alatt ! 7 nappal vagyok menzi előtt .remenykedem ...nekem a fiaim elsőre sikerültek de hat elsővel 23 voltam , masodikkal 29 ! Most viszont 35 vagyok !Majd pénteken tesztelek ha kibîrom .Multkor 4 nappal elobb teszteltem es halványan de mutatta .Azt se bánom ha kesobb mutatja csak legyen már rendes terhesseg ...a missed nagyon megviselt !
2016. máj. 31. 12:58
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!