Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CORAX DIRECT teszten halvány...

CORAX DIRECT teszten halvány csík, de normális, látható, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megijedtem, teszteltem. Időn belül, tehát 5 percen belül megjelent egy halvány de jól látható rózsaszín szép csík. Tévedhet így teszt? Csináltam másikat, de azt nem reggel

és az negatív lett. Védekezem is, így furának találtam. Még menzesz előtt vagyok, csak aggódtam... Várom a tapasztalataitok.


2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer szellemcsíkos volt ez a fajta,de annak nem rózsaszin a csíkja,hanem szürke,vagy fehéres. Valószinüleg terhes vagy. Mivel védekeztél?
2010. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
A reggeli vizeletben a legerőssebb a hcg szint... és kétnaponta erősödik. Szerintem lehetsz terhes.. de ha jól értem, ennek egyáltalán nem örülnél.
2010. ápr. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket is. Igen azért is teszteltem. És kissé kétségbe vagyok esve. Gyógyszert szedek, de valami fura volt , nem olyan mint eddig, hasam is szurkál és nyomás érzés, amilyet nem tapasztaltam. stb.

Nem szellemcsík, itt is találtam egy képet

(ezaz: [link] , nekem is ugyan ilyen volt, talán még jobban kivehető, halovány de látható, és ott a hölgy rakott fel pár nap múlva erősebb csíkosat...

2010. ápr. 13. 22:01
 4/56 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Ez bizony pozitiv,kb 95% ,hogy terhes vagy,de csinálj mégegyet 2-3 nap múlva,ha erősödik akkor egyértelmű..Nemtudom mik a terveid,de ha megtartod,és ha nem akkor is menj orvoshoz minél hamarabb,bár ha halvány a teszt kb csak 1 hét múlva fog szerintem látni valamit UH-n.. amúgy sajnálom,hogy nehéz helyzetbe kerültél. Kihagytál gyógyszert,szedtél antibitikumot?vagy hogy sikerült?
2010. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mit gondoljak. Mert volt, hogy nevetségesnek éreztem, ilyen korán tesztelni. Ráadásul gyógyszert szedek (Diane 35). Mondom biztos rossz a teszt. Olvastam ilyesmiket. Lehet, hogy valami "felnyomta" a HCG-met? Mondjuk semmit nem szedtem, meg nem volt semmi extra...
2010. ápr. 13. 22:14
 6/56 anonim ***** válasza:

Bizonyos ciszták termlehetnek HCG-t,de ezek annyira ritkák,hogy teljesen ki is zárható.. mennyi idős vagy egyébként,ha szabad tudni?

nekem volt már hamis pozitiv tesztem,de az a "Maria Romed" márkanevet viselte,amiről csak rosszat irtak többet között itt is.

2010. ápr. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 A kérdező kommentje:
24 éves vagyok. Nem tudom ez mit árul el. Csak nehéz kivárni a menzesz esedékességének idejét, és feleslegesen stresszelem magam szerintem...
2010. ápr. 13. 22:41
 8/56 anonim ***** válasza:
Hamis pozitív teszt nincs. Akkor mutat csíkot, ha van hcg a szervezetedben. Azt pedig csak a gyermeked termel, vagy egyes esetekben ciszta. Viszont, ha tabletta mellett lettél terhes, még ha akarod is a babát vizsgálandó dolog lesz.
2010. ápr. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom már mit gondoljak. Lehetetlennek tűnik az egész. De olvastam én már "álpozitív" eredményekről, de azt másfajta tesztre írták. Meg olyanról is akinek 2* megjött gyógyszer mellett és a 3. hónapban vette észre...
2010. ápr. 13. 22:56
 10/56 anonim ***** válasza:
91%

Szia!

Ez a teszt bizony engem becsapott! :((

Itt a régi kérdésem és a fotó is!

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Remélem Téged nem csap be!

A nemvárt előtt 1 nappal csináltam azt hiszem,majd másnap másmilyen teszt full nega lett és még aznap megjött!

Drukkolok neked!

2010. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!