Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CORAX DIRECT teszten halvány...

CORAX DIRECT teszten halvány csík, de normális, látható, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megijedtem, teszteltem. Időn belül, tehát 5 percen belül megjelent egy halvány de jól látható rózsaszín szép csík. Tévedhet így teszt? Csináltam másikat, de azt nem reggel

és az negatív lett. Védekezem is, így furának találtam. Még menzesz előtt vagyok, csak aggódtam... Várom a tapasztalataitok.


2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Van aki kicsit vérzik akkor is ha terhes. ez még nem jelent semmit,. ha darabos vagy görcsös nagyon pozi teszt mellett akkor dokihoz kell menned mielöbb.

és engem nem érdekel hogy vérzek e csinálnék még egy tesztet holnap reggel ugy hogy ne kerüljön bele vér. amugy ha esetleg most vetélnék (remélem nem) AKKOR IS PÁR NAPIG LEHET MÉG POZI A TESZTED..

32

2010. ápr. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Ne vegyél coraxos tesztet többet, én megmondtam. Üdv:Andi.
2010. ápr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 A kérdező kommentje:
Nem veszek azt köszi! De akkor is hamis ha 2-n is volt csík?? Vagy ez bármelyik nőnél megjelent volna így? Vagy HCG szintem 2 felett volt? Ezek azért így érdekelnének...
2010. ápr. 20. 20:40
 54/56 A kérdező kommentje:
* 20
2010. ápr. 20. 20:53
 55/56 anonim ***** válasza:
Mi történt veled? Kiderült hogy mi a hylezet?
2010. ápr. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést! Hát csináltam ma tesztet és tök negatív!! Úgyhogy felesleges volt szerintem ez az egész aggodalom. De azért köv. héten rákérdezek dokinál a dolgokra, kíváncsi vagyok mit fog mondani! De mindenesetre megtudom/juk a teszt miért ...

Ma szedem tovább a gyógyszert, uh. ennyi...

2010. ápr. 23. 14:46
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!