Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CORAX DIRECT teszten halvány...

CORAX DIRECT teszten halvány csík, de normális, látható, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megijedtem, teszteltem. Időn belül, tehát 5 percen belül megjelent egy halvány de jól látható rózsaszín szép csík. Tévedhet így teszt? Csináltam másikat, de azt nem reggel

és az negatív lett. Védekezem is, így furának találtam. Még menzesz előtt vagyok, csak aggódtam... Várom a tapasztalataitok.


2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
Miért nem tudom megnézni a képet? Valaki tudna nekem segíteni!!? Nagyon szeretném megnézni!!!!!!
2010. ápr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:
Melyiket?
2010. ápr. 18. 18:55
 43/56 anonim ***** válasza:
Szia!! Amiket kiraktok sokan ezt a www.kepfeltoltes.hu.t nem tudom megnyitni! Köszike! :-))
2010. ápr. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
én sem tudom megnézni a képet ,felraknád ujra? 32
2010. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 A kérdező kommentje:
Nem a linkekkel van a baj! Maga az oldal sem jön be ha megnézitek a: www.kepfeltotes.hu .Valószínű a szerverükkel lesz a gond. Mindig elsőnek a főoldalt nézzétek, hogy bejön-e..
2010. ápr. 19. 12:40
 46/56 A kérdező kommentje:
Ha valakit még érdekel az "állás". Megjött, de nagyon szarul vagyok, mint sohasem. Előtte is rosszul voltam. Valamint, hogy itt mindenki méregeti a hőmérsékletet én is csak úgy "poénból" elkezdtem és nekem mindig 37-37,3 és még nem esett, hogy ez is mitől van...
2010. ápr. 19. 17:16
 47/56 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem szokott leesni
2010. ápr. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 A kérdező kommentje:
Milyenkor?? Nem vagyok benne jártas de mindenhol azt írják menzesz előtt leesik. Sőt nézegettem görgéket egyiken se volt ilyen magas a vérzés alatt, nekem meg már jópár napja az, és nem ma jött meg. Csak aggódtam, hogy valami baj lehet.
2010. ápr. 19. 21:03
 49/56 anonim ***** válasza:
Van, akinek csak a menzesz "közepén" esik le. Egyébként most már nagyon kíváncsi vagyok mi lesz az eredmény/"állás", mindenképpen írd meg, ha van fejlemény.
2010. ápr. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:
Kedves vagy(tok). De van/lenne értelme a menzesz után tesztelni még egyet mielőtt elkezdeném szedni az új levél tablettát? Én már teljesen azt hiszem, hogy hülyeség volt az egész és én érzem magam hülyén :(. De mindenesetre ez a corax felhúzott nagyon. Dokihoz 30-án megyek csak majd, az is mit mond... remélem nem "röhög" ki.
2010. ápr. 20. 09:39
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!