Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CORAX DIRECT teszten halvány...

CORAX DIRECT teszten halvány csík, de normális, látható, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megijedtem, teszteltem. Időn belül, tehát 5 percen belül megjelent egy halvány de jól látható rózsaszín szép csík. Tévedhet így teszt? Csináltam másikat, de azt nem reggel

és az negatív lett. Védekezem is, így furának találtam. Még menzesz előtt vagyok, csak aggódtam... Várom a tapasztalataitok.


2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
Eléggé valószínű, hogy terhes vagy. van akinek hamarabb is kimutatja a teszt, neki nagyobb a hcg szintje. Nekem is az együttlét után 11 nappal kimutatta. Ismételj egy tesztem a napokban, inkább reggel szerintem. Sok sikert neked:)
2010. ápr. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
ja bocsi *tesztet
2010. ápr. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
Sogornőm is gyogyszer mellett lett terhes..ismételd meg reggeli első vizeletből.
2010. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:

szia!


én is Dianéztem régebben. miért gondoltad, hogy terhes vagy? kimaradt pár szem? vagy késik?


hát, nem tudom. én is csináltam már coraxxal tesztet, de az ennél egyértelműbben volt negatív. sajnos nem látszik rajta, hogy színes-e. ha rózsaszín, akkor terhes vagy.

örülnél neki egyébként?

2010. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:

Szia,


Nagyon ritkán esik meg hogy egy teszt álpozitív legyen, amikor ilyen van (egyik nap pozitív aztán késpbb már negatív) akkor az is megeshetett hogy elindult valami de nagyon korán el is halt, ilyenkor a HCG nem ürül ki azonnal és elhalás után pár napig még kimutathatják bizonyos tesztetk a HCG jelenlétét.


Nem azt mondom persze hogy itt is ez történt, de abszolút előfordulhatott.

A fogigátlóról csak annyit hogy egyik barátnőm tabi pontos szedése mellett szült ikrek lánykákat :)))

(nekem egyébként pont a Corax teszt mutatta ki a babámat a nemvárt előtti 1-2 napban.)

2010. ápr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kifelejtettem hogy tényleg megéri megint tesztelni 1-2 nap múlva reggel, mert lehet hogy az első már kimutatta hogy esetleg terhes vagy, a második teszt meg nem volt olyan érzékeny..
2010. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
Sajnos enmgem már csapott be ez a teszt. Többet ilyet sem fogok venni sohasem.
2010. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
Nem tudom miből gondoltam, vagy miből se. Mindenesetre volt valami barna kb. 10 nappal az "eset" után. És nálam ilyen nem szokott így lenni. Azóta meg a hasamnál ilyen furcsa nyomást érzek, amilyet még nem tapasztaltam. Már lehet csak bebeszélem magamnak a dolgot. De menzesz előtt nem szoktam így érezni magam, az más. Meg ezektől a csíkoktól picit erősebben látszott az enyém, és máig nem értem, hogy akkor miért. Mindegy most már várok jövő hétig. Nincs pénzem ennyi tesztre. Aztán ha nem jön meg, akkor majd agyalhatok ... Nagyon korán teszteltem. Pl. gyógyszertárban mondtak olyat, hogy ételtől(?) is lehet..:)
2010. ápr. 14. 12:43
 19/56 anonim ***** válasza:
Ez a teszt nem ér 1 forintot se. Engem is átvert a múlt hónapban. De rossz érzés volt mikor megjött!!!
2010. ápr. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
Hogy vert át ha szabad kérdezni? Időn belül megjelent szép csík vagy...?
2010. ápr. 15. 00:40
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!