Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CORAX DIRECT teszten halvány...

CORAX DIRECT teszten halvány csík, de normális, látható, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megijedtem, teszteltem. Időn belül, tehát 5 percen belül megjelent egy halvány de jól látható rózsaszín szép csík. Tévedhet így teszt? Csináltam másikat, de azt nem reggel

és az negatív lett. Védekezem is, így furának találtam. Még menzesz előtt vagyok, csak aggódtam... Várom a tapasztalataitok.


2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:

[link]

Ilyen volt az én tesztem, még jó hogy nem kürtöltem szét a "hírt". Lehet attól, hogy te terhes vagy, bár úgy lenne, ha azt szeretnéd. De csinálj másfélét is, mielőtt beleéled magad. Én minden esetre nem veszek többé ilyet. Írd már meg hogy mi lett a végeredmény. Nagyon kíváncsi vagyok. Üdv:Andi

2010. ápr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
Na köszi a képet! Igazából én nem ezt a fajtát csináltam, hanem a vizeletsugarast. És bevallom csináltam mégegyet, mert nem bírtam ki és azon is látszik valami, persze az nem reggeli volt. De én ezt nem hiszem el, ez fizikai képtelenség. Mindegy van egy hetem, a gyógyszer utáni 7 nap most fog következni. Mindenképpen írok, másnem azért, hogy mindenki tudja mennyire megbízható is ez a teszt!
2010. ápr. 16. 06:30
 23/56 anonim ***** válasza:
23.14-esnek: igen, sajnos ez olyan csík, ami azt jelzi hogy nem jó a teszt :(( Ugyanis berózsaszínesedett a T körüli terület és azon belül fehér csíkod jelent meg. Amikor terhesség jelez a teszt, akkor az egész mező fehér alapú marad és rózsaszínes-pirosas a csík.
2010. ápr. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy nekem nagyon normális csíknak tűnt az enyém, nem szellemcsík volt az biztos. Nem lehetett elnézni, meg mondom, nem órák után jött ki, hanem 1-2 percen belül beszínezte azt a csíkot ott halvány rózsaszínre(T). De jóval menzesz előtt. Most is érzek ezt azt, és már megőrülök, hogy beképzelem-e magamnak a tüneteket.Ígyis lehet, hogy tévedés vagy mástól volt?
2010. ápr. 16. 09:20
 25/56 anonim ***** válasza:

Szerintem a saját megnyugtatásodra menj el egy dokihoz, hiszen az a biztos.

Bármikor, bármelyik teszt tévedhet, hiszen emberek készítették :)

Én bejelentkeznék egy dokibácsihoz.

2010. ápr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:
Megyek amúgy is. Meg ugye még 1 hetet kell még kivárnom, hogy megtudjam mi a helyzet . De ugye én és a türelem ... :D
2010. ápr. 16. 12:55
 27/56 A kérdező kommentje:
Akinek nem esik nehezére még szívesen látok ezen tesztből feltöltött +/- eredményeket, szerintem mást is érdekelhet ! (Én még mindig várok, hogy mi a helyzet...)
2010. ápr. 17. 18:23
 28/56 anonim ***** válasza:
Szerintem megérné holnap reggel tesztelni. 13-a óta már napok teltek el, erősödnie kellene a csíknak! Sok sikert!
2010. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 A kérdező kommentje:
Holnap tesztelek, de már nem ezzel, van DM-es kuponom ONE MINUTE-ra, nem tudom milyen az.(szerintetek?) De ez a corax már kétszer mutatott valami haloványat, nem akarok hinni neki de a többi meg nem volt érzékeny és várnom kellett. Szétizgulom a fejem reggelig... :S
2010. ápr. 17. 19:54
 30/56 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a Corax abszolúte megbízható volt, kétszer használtam, mindkétszer kimutatta a babát :)

2010. ápr. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!