Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » CORAX DIRECT teszten halvány...

CORAX DIRECT teszten halvány csík, de normális, látható, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Megijedtem, teszteltem. Időn belül, tehát 5 percen belül megjelent egy halvány de jól látható rózsaszín szép csík. Tévedhet így teszt? Csináltam másikat, de azt nem reggel

és az negatív lett. Védekezem is, így furának találtam. Még menzesz előtt vagyok, csak aggódtam... Várom a tapasztalataitok.


2010. ápr. 13. 21:50
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Szia.ha volt egy rendesen lathato csik es egy halvany csik akkor szerintem terhes vagy csak meg tul fiatal a terhesseged es meg nem tudja teljesen kimutatni,nekem is igy volt egy szep piros csik es egy nagyon halvany fel csik es terhes vagyok.Varj meg egy hetet es reggel csinalj tesztet az elso vizeletttel es ha az is dupla lesz akkor tenleg terhes vagy. CSAJOK TUDTOK AJANLANI ILYEN KALKULATORT AMI KISZAMOLJA HOGY MENNYI IDOS TERHES LEHET .az meg engem is erdekelne.Bocsi de eloszor rossz helyre irtam.
2010. ápr. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

Egy hetet semmiképpen nem kell várnom ugyanis 3 napja van még a mensinek, hogy megjöjjön, de akár ma is lehetett volna. Ugyanis gyógyszert szedtem és a 7 napból a 2.-on vagyok. Tehát már ki kell mutatnia,ha van valami. Nagyon félek csajok :S.

Na csak megmutatom a 2. corax-ot, ez egy esti(tudom-tudom...türelmetlen voltam), előtte 2 nappal volt 1 reggeli az ettől erősebb volt :

[link]

2010. ápr. 17. 20:46
 33/56 anonim ***** válasza:
Szerintem kettő nem csal egymás után:(
2010. ápr. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:

Szia én látom a csikot hálványan..

nekem a 26. napon neg lett, és a nemvárt után a 29. napon olyan halvány hogy alig láttam, de terhes vagyok..

2010. ápr. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
Szia!! Szerintem baba van a dologban. Nem véletlenek a + tesztek. Egyébként te mit szeretnél? + vagy - ?
2010. ápr. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
Vegyél gyógyszertárban Gabrielt (kb. 800Ft), vagy DM-ben clearbluet ez ugyan drága, de nem csal.
2010. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszi a támogatást. Hát nem hiszem el, ennyire felültetett volna ez a szar corax?? Tisztára beparáztatott. Vettem ezt a ONE MINUTE-ot. Teljesen hófehér. Na most akkor?? Meg talán elkezdődött a menzesz is , valami barna van azt hiszem. Lehet teljesen feleslegesen felhúztam magam. Ilyen hőmérséklet meg ilyeneknek, hogy kell alakulni?
2010. ápr. 18. 11:26
 38/56 anonim ***** válasza:

www.ciklus.hu


ott betudod jelölgetni mi mennyi , milyen és a mennyiséget is.

egyébként jó az ONE MINUTE?

2010. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
Ejjha..rendesen szivatnak ezek a tesztek. A one minute állitolag jó,a coraxot hány napja cisnáltad? Szerintem ha terhes lennél erősödött volna a csik ,és nem lenne negativ a mostani teszted. Egyszer engem is átvágott a corax:(
2010. ápr. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Ja nem akarok hőmérsékletet figyelni, nem is "szabadna" terhesnek lennem,csak az érdekelt volna hogy, hogy alakul menzesz és terhesség esetén, szóval mikor esik le, mert most 37 körül vagyok.

Hát én nem tudom már mi a helyzet ezekkel a szar tesztekkel.Csak úgy csinál az ember és pozi azért az érdekes lenne. De ugye a CORAX-nak 20-as az érzékenységi szintje a többié 25-ös volt. Azért ez gáz, hogy ha semmi és mégis kijelez valamit. Majd megkérdezem az orvosom, ha nincs semmi akkor is, hogy a teszt szerint miért volt 20 felett...

2010. ápr. 18. 13:12
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!