Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
 101/135 anonim ***** válasza:
87%
Rettentő buta életképtelen nő vagy!!!!11hetes iker terhességgel ilyen teszt???Te hülye vagy?Sokkal erősebbnek kellene lennie!A másik...12hét után abortusz tabletta???Hallod ekkora gyökér nőt életemben nem láttam!!!Legalább olvastál volna utána ennek!És tudod hogy kislány?16hetesen sem igazán tudják megmondani nemhogy 11hetesen te szerencsétlen!Az értékrendről pedig csak annyit hogy remelem veled kapcsolatban is igy gondolkodik valaki!!!!
2016. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/135 anonim ***** válasza:
84%

Ez az egész kamu kérdés feltevés beteges. Menj el pszichiáterhez, mert az a belső indíttatás ami erre motivált kezelendő!

Remélem, hogy csak egy jót szórakoztál a kommenteken és nem hitted el azokat a valótlan és életszerűtlen dolgokat, amiket kitaláltál.

Ha csak szórakozás volt is; tényleg kezelésre szorulsz, mert ebben a témában való 'poénkodás' is elferdült személyiségre utal.

Az is beteges, hogy a kitalációidra várod az embrek reakcióit, s azok alapján újabbakat generálsz. Eleve, tudatosan úgy tetted fel a kérdést, hogy minél több ember reagáljon rá és egyre mélyebbre ástad el magad -ezért is buktál le végül, mert elragadott a 'népszerűség' és egyre mélyebbre ástad magad, ahol már előjött a tudatlanságod.

Mindenképp kezelésre szorulsz!!!

2016. júl. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/135 A kérdező kommentje:
Feltettem a kérdést egy brit fórumon :) rajtam kívül még 3 anyával is volt hasonló szituáció, és sokan mennek 12. hét előtt, ha nem bírják ki, azzal, hogy "nem tudom hány hetes" vagy "furcsán érzem magam ott"
2016. júl. 16. 13:22
 104/135 anonim ***** válasza:
85%
Annyit írj meg légyszi, hogy honnan kamu az egész :) Már a legelejétől vagy csak onnan hogy esetleg örökbe adnátok? A sürgősségire menéstől? :D
2016. júl. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/135 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Mehetnek. Egy vervetelre. Azt csokolom. Ott saccolnak egy idopontot es vissza rendelnek. Angliaban oont ez a szep higy leszarjak ha elmegy a baba. Mert a termeszet szelektal. Talalj ki meg vmit nekem hadd adjak ra pontos valaszt😂😂😂
2016. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/135 anonim ***** válasza:
65%

Eltem angliaban, ez kamu. Nem igy mukodik a gp (haziorvos)a vervetel es az ellatas.

Raadasul mennyi, 12 eve el Angliaban?? Vagyis 13 eves kora ota.. 2004ben leptunk az euba...elotte nagyon nehezen adtak vizumot, sot!!!! Ezek szerint a szuleid es Te eppenpont kb 2004ben mentetek ki. Ezt jol kiszamoltad, erre vigyaztal de igy is buko vagy. Teszteled itt AZ embereket. Megbuktal. Ez a sok fals valasz, a kerdes es Te is Nagy melle. 😊

2016. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/135 anonim ***** válasza:
95%
Utolsó..dehogy vigyázott, csak ráhibázott. :)
2016. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/135 anonim ***** válasza:
73%
Utolso, igen!!!! 😝😆😃😁
2016. aug. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/135 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező!

Ez az egész tényleg egy borzasztó nagy kamu! Elég sötét az elméd ha ilyeneken szórakozol. Más meg éveket vár egy babára... szánalmas vagy és beteg. :(((

2016. aug. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/135 A kérdező kommentje:

Jelentem mindkét baba egészséges, UH-n rendben találták a dolgokat, down szűrés is megvolt, hosszú út áll még előttünk, hiszen még olyan picik :)

Egyik babóra azt mondta a doki, hogy valami nyitott nála, de nem teljesen biztos benne, mert takargatja magát, de a gerincéről beszélt, remélem nincs gond vele

2016. aug. 20. 22:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!