Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/135 anonim ***** válasza:
57%
A gyereked kakaja olyanna valik mint a tied,a hanyasat pedig ugy fogod takaritani,mintha kiborult volna egy pohar viz! Sajnalom,hogy nektek a munka es penz fontosabb mint a sajat gyereketek! Ez aztan egy igazi felnott,erett,emberi gondolkodas,foleg egy 5eves hazassagon belul! Inkabb orokbe adnad azzal a kamu szoveggel,hogy jobb lesz neki ott... Tudod mit?tenyleg! Te nem vagy melto anyanak,ne haragudj!
2016. júl. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/135 anonim ***** válasza:
66%
Tiszta röhej hogy házasságban éltek,vállalkozásotok van,minden klappol de egy gyerek már nem fér bele saját özőségetek miatt!
2016. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/135 anonim ***** válasza:
67%

Ugyan már, kamu az egész!


Szerintetek egy ilyen nő bevállalná, hogy a terhességgel, szüléssel esetleg tönkremegy a teste és a szexuális élete csak azért hogy örökbe adja?


Nem a striákra, megereszkedett bőrre, túlsúlyra gondolok elsősorban, mert azt a korral vagy egy nagyobb hízással is meg lehet nyerni,

hanem egy esetleges méhsüllyedésre, hüvelyfalsérve, szakadásra, repedésre, gátfájdalomra, intim tájéki érzéketlenségre, inkontinenciára... ami hosszú hónapokra, ha nem évekre emlékezteti az embert, hogy mit élt át. Az első kettőt pedig császáros szüléssel se lehet feltétlenül elkerülni, mivel magától a tehertől is kialakulhat.


Persze sokan megússzák különösebb maradandó nyom nélkül, de sokan nem.

Lányomért megérte a nehéz terhesség és a még nehezebb szülés a harmadfokú repedésekkel és egyéb finomságokkal együtt..

de úgy, hogy nincs gyerek, csak a kínlódás és a hónapokig pocsék nemi élet...


Ráadásul aztán a gyereknek sem jó. Egy időben nevelőotthonos és örökbefogadott gyerekekkel foglalkoztam, hát egy se volt, aki szeretettel gondolt volna vissza arra, aki eldobta. Még akkor se, ha azóta szerető családra talált. Szinte mindegyikükben okozott a származásukkal kapcsolatos identitászavart (honnan jöttek, kik is ők....).

2016. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/135 anonim ***** válasza:
20%

Ket part is ismerek akik meggondoltak magukat es vegul nem volt szivuk orokbe adni.

En megis kihordanam a helyedben aztan meglatod milyen erzes a minor ott van az a csepp kis elet.:)

2016. júl. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/135 A kérdező kommentje:

Hihetetlen, hogy ennyien ellenem vagytok.

Mert jobb lenne, ha egy zacskóba tenném a kukába.

Vagy jobb lenne, ha folyamatosan azt hallanám, hogy "nem tudom kik a szüleim, egésznap nagymamámnál vagyok, mert ők dolgoznak"

Vagy ehhez hasonló.


Ne csak a saját reményeiteket, életeteket, életvitelt és elgondolást mondjátok, értsétek meg, hogy nem mindenki való szülőszerepre.


De ha ennyire rossz dolog, akkor megyek abortuszra, minthogy feleslegesen megszüljem erre a világra, félek, hogy bármit tenne, hasonlóan teremtené le mindenki, mint engem.


Látom titeket nem érdekel, hogy 6x is a gyermek érdekeit hajtogattam, 1x mondtam a saját értékrendemet, és le lettem támadva.


Igen, a meg nem született (ami soha nem fog megszületni) magzatot is szem előtt tartom(tartottam) Koszonom szépen, jövőhétre egyeztetek abortuszra időpontot.

2016. júl. 15. 14:31
 66/135 anonim ***** válasza:
27%
Nagyon is jól dönt a kérdező ez a lehető legjobb és a végén még bármi lehet ha a kezedben tartod majd .Hidd el nekem a legdrágább kincsed lesz.Másféle nem is létezik csak ez előtt ,utána már nem.Drukkolok bárhogyan döntesz.
2016. júl. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/135 anonim ***** válasza:
72%
Most úgy csinálsz, mintha a mi lelkünkön száradna a magzat megölésének bűne. De hál'Istennek vannak felnőtt(?), érett gondolkodású(?) és felelősségteljes(?) szülei, akik maguk döntenek a sorsukról. Úgyhogy hiába is próbálod másra kenni...
2016. júl. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/135 anonim ***** válasza:
70%

Jaj ugyan már!

Én felnőtt ember vagyok,eszembe nem jutna ezen az oldalon megvitatni egy ilyen horderejű problémát!

De a kutyámmal sem.lennék olyan kegyetlen,mint te a saját gyerekeddel!

Karrier,büdös kaka,ne viccelj már! Aki ennyire bele van buzulva a munkájába,mint ahogy te állítod,az általában nem házas.

Értékrend??? A házasság belefér az értékrendbe,de a gyerek már nem??

Az abortusszal egykörben kérd a sterilizációt is! Mindenkinek jobb lesz úgy!

2016. júl. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/135 anonim ***** válasza:
16%

De mi az,h jobb lenne ha egesz nap a mamanal lenne vagy zacskoba tenned???

Nem!!! Az lenne a legjobb,ha erett felnottkent gondolkodnal,elmennel gyed-re es nevelned a gyerekedet,aki beloletek van!!! Erd mar fel esszel,hogy o a ti babatok es ne a sikereket hajkuraszd,meg a penzt,mert akkor emberileg nem vagy csak egy nagy nulla!!!! Ha mar igy alakult es boldog,kiegyensulyozott hazassagban eltek nem beszelve arrol,hogy az anyagiak is adottak (mert ahogy kiveszem a mondandodbol adottak) es nem is tegnap tortent az az eskuvo,hogy azzal erveljetek,hogy meg "elni akartok kicsit kettesben" akkor azt a gyereket el kell fogadni es szeretetben nevelni kell,nem masra sozni! Legyetek felelossegteljes felnottek!!! Mi lett volna,ha anno a te anyukad is igy gondolkodik? Lehet valami neveloszulokhoz kerultel volna,akik sz@rtak volna bele,hogy milyen eleted lesz,vagy mi lesz beloled es most soporhetnel az utcan,meg kapalhatnad a viragokat! Mindenzt csak azert,mert a te igazi anyukad is karrierista lett volna meg 5ev hazassag utan is...! Gondolkozz!!!!!!

2016. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/135 A kérdező kommentje:

Éreztetik velem 2 oldalon keresztül, hogy inkább meg se szüljem, jobb is lenne neki..

Lapozzunk,

Hétfőig el kell döntenem, hogy mit szeretnék, még én sem tudom, bizonytalanság, kettős érzések, szívem szerint megtartanám, de nem tudok neki körülményeket biztosítani.


És az egyik kommentre válaszolva, nem tartom fontosabbnak a pénzt, hisz nem is keresünk annyit, hogy benne legyünk a felső 10.000-ben.


Volt már, hogy fél havi fizetésünket odaadtuk állatmenhelynek, árvaháznak, csak értsétek, hogy nem saját magam érdekeit nézem, hanem mérlegelek, épp azt sem tudom mit szeretnék, hisztis vagyok, amilyen soha nem voltam, azt sem tudom, hogy miért vagyok hisztis, rosszul esik nagyon, hogy a világ legrosszabb emberének vagyok beállítva.. mi az, hogy nem rakom zacskóba a gyereket..


Emberek, kicsit több empátiát, együttérzést.


Sosem tudhatjátok, hogy nem hozzátok kerül -e a gyermekem.

2016. júl. 15. 15:03
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!