Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 A kérdező kommentje:

#51.

Köszönöm szépen a hozzászólásodat.

Valóban kifogásnak hangzik, de tényleg más az értékrend és a gondolkozás, és tudom, hogy a gyermekem hiányt szenvedne odafigyelésben, törődésben, nevelésben, nem szeretném, hogyha lemaradna bármiről is, szeretethiányos legyen, és emiatt rossz társaságba keveredjen, és én nagyon jól tudom, hogy nem fogom tudni előteremteni neki ezt a légkört, sokat utazunk a világban, pörgünk, képezzük magunkat, szóval bárhogy is próbálom nézni, vagy minket tesz tönkre a gyerek, vagy mi tesszük tönkre őt.

Ezért gondolkozom az orokbeadason, a férjem mindenben támogat, ő is szeretné, de nem most, nem fér az értékrendbe

2016. júl. 15. 07:08
 52/135 anonim ***** válasza:
78%

Én itt hagyom a kérdést, mert csak felidegeskedek a kérdezői magyarázatokon. Ez a döntés rosszabb nektek, mint az abortusz. Azt lehet elfelejtenétek, ezt sose fogjátok.


Az más kérdés, hogy bármilyen "értékrendem" legyen egy házasságba érkező gyereket se nem vetetnék el, se nem adnék örökbe. Nem erőszak, hanem szerelem gyermeke! A tietek! És a későbbi életeteket úgy alakítjátok, ahogy ti szeretnétek, egy gyerek nem akadály az utazásokban sem, sehol.


És bocsánat, de hogyan lehet az ÉRTÉKrend szót használni, ha a legfontosabb értéket eldobod?


Bocsánat a hangnemért, lehet elfogultságomban közrejátszik, hogy 13 hetes terhes vagyok, de ezeket a kifogásokat akkor sem tudom tovább olvasni...

2016. júl. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Tudom, hogy nem tisztem meggyőzni, és az "értékrendedet" olvasva nem is érdemes, de a fenti képpel nem ér fel egy utazáson készült kép sem, vagy siker a karrierben...Rojtosra beszélhetem itt a számat, a legutolsó kommented kiverte a biztosítékot! Ha most örökbe adtok egy közös gyereket, remélem soha többet nem vállaltok másikat!!

2016. júl. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/135 anonim ***** válasza:
75%
Túl vetélés(ek)en, sajnos én is szó nélkül maradtam. Sajnálom az ÉRTÉKrendeteket.
2016. júl. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
75%

Na én is lépek!

Nem fér bele az értékrendedbe a saját gyereked??? Köttetted volna el magad!

Még azt is megértem,de ezt nem!

Kakaszag,meg hányás...meg karrier...akkor inkább meg se szüld,komolyan! Szánalmas indokaid vannak!

Örökbe adod,majd ha 10-20 év múlva kíváncsi lesz a szüleire...nem lesz rátok kíváncsi,leszív pénzzel és leszr benneteket,mint ahogyan ti is leszrjátok most őt!

2016. júl. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
85%
Huuuu. Kerdezo te nagyon ostoba leny vagy. Apam szokta ilyenkor mondani. Csinaltak volna helyetted kissámlit........
2016. júl. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
75%
Abban igazad lehet, hogy egy ilyen szinten önző embernek nem kell gyerek, csak azt nem értem miért írtad ki ezt a kérdést? Jókat derülsz "szerencsétlen" nők kommentjein, akik képesek voltak "tönkre tenni" az életüket, azzal, hogy gyereke(ke)t szültek?! Egy biztos, a házasságodhoz gratulálok, mert az nem kérdés, hogy megtalálta a zsák a foltját a ti esetetekben!!
2016. júl. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
61%
Jesszus...!Èrtèkrend..hat nincs mit hozzà fűznöm! :(
2016. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
74%

Eleve a kérdés is gáz... 'Nyugtassatok meg, hogy ez negatív?'

Ha ilyen jól értesült, képzett, felelősségteljes vagy, akkor hogy lehet az, hogy nem sikerült értelmezni a teszt használati utasítását?! Egy ilyen egyértelmű tesztnél, hogy merül fel ez a kérdés egy állítólag értelmiségi embernél?

Itt valaki vagy nagyon unatkozik; vagy rémesen IQ-szegény...

2016. júl. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
76%

11-es vagyok.


Lehet hogy a kepernyom szin, kontraszt meg egyeb beallitasai miatt, de istenemre mondom hogy a laptopomon en egy full negativ tesztet latok, a telefonon pedig egy olyan halvany masodik csikosat, amit tenyleg hasznalat elott is latni lehet!


Na de vegulis tokmindegy.


Kamuszagot erzek!

Ilyen a vilagon nincs hogy SURGOSSEGIN fogadnanak valakit ilyennel, hogy 2 napja kesik a menstruacioja es nem kepes ertelmezni a terhessegi tesztet?!

De ha megis, vert vesznek tole, aminek persze rogton van eredmenye.


Amik meg utana jonnek, haaat.... :-o

Orokbeadas, mert abortuszt nem akar, de gyereket sem, mert fel hogy elhanyna magat a kakijatol, meg kulonben is csak gatolna a karrierben meg utazasban.


25 eves, 5 eve hazas no, ferje meg bologat ehhez?

WTF?!

Nem akarom elhinni hogy ez igaz.

2016. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!