Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/135 anonim ***** válasza:
77%
Oké,ez kamu!
2016. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/135 anonim ***** válasza:
20%

11 es 60 vagyok


Hat az agyam eldobom toled, komolyan!

Az elso valaszomban meg melletted alltam, en voltam az egyetlen aki negativnak latta a teszted es drukkoltam nehogy terhes legyel ha ennyire nem akarod!


De amiket utana olvastam, az dobbenet.


Jobb lenne ha kukaba dobnad, mi van????

Hat erre tenyleg nem lehet mar mit mondani! Ha ez nem kamu, ahogy eddig gondoltam, akkor nagy baj van az "ertekrendeddel"! Csak ezekben tudsz gondolkodni? "Megtartom es elhanyagolom mert tonkretette a karrierem es a kenyelmes eletem" vagy "kukaba dobom"? Csak ez a ket veglet letezik? Oke, irtad hogy orokbe adnad, mert az az "o erdeke" es te csak azt nezed. Ebben az esetben inkabb veget vetnek a terhessegemnek.


Igaza van az egyik elottem ironak, aki nem hiszi el hogy egy ilyen ostoba es onzo szemely mint te, arra hajlando lenne hogy tonkremenjen esetleg egy terhessegtol es szulestol.

Es igen, az eldobott gyerekek jellemzoen nem szeretettel gondolnak a "szuleikre"!

Az abortuszt ne tolunk tedd fuggove, es ne is haritsd rank a felelosseget. De teny, hogy az lenne a kisebbik rossz ebben a helyzetben. Az tulelheto, feldolgozhato, inkabb mint az hogy van valahol egy gyerekem aki nem kellett!


Nekem is volt abortuszom, es mar van gyermekem is. Azon tul tudtam lepni, de azon nem tudnek, hogy kihordtam, megszultem es most valahol van, intezetben vagy akarhol, mert nekem nem kellett.

2016. júl. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/135 A kérdező kommentje:
#72, ugyanezt írtam, most nem fér bele, max 3 év múlva. Ma még elmegyek nőgyógyászatra, van időpontom, és tőle kérek tanácsot, felvázolom az életvitelünket, kihallgatom a tanácsát, utána döntök.
2016. júl. 15. 15:17
 74/135 anonim ***** válasza:
16%
Elkottetni nem lehet sajnos csak ha van mar Gyereke es elmult 40...
2016. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/135 anonim ***** válasza:
73%
:-D mi lesz 3 év múlva? Akkor már nem.lesz büdös a kaka??
2016. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/135 anonim ***** válasza:
28%

Te jo Isten.. mas meg 200.000 keres a parjaval es varjak evekig a csodat.

Te meg aki megtehetne eldobja.

Na majd a penz ad neked unokakat, ellat idoskorodban, lesznek kisgyermekkori fenykepek az allatmenhelyrol es az arvahazbol egy gyerek mindennap beadja a gyogyszeredet.

Ja nem. Gondolom ehhez apolonod lesz.

2016. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/135 A kérdező kommentje:
Mindjárt sorra kerülök, drukkoljatok, hogy legyen valami értelmes döntés
2016. júl. 15. 15:53
 78/135 anonim ***** válasza:
66%

:-D

Online tudósítasz majd az abortuszról is???

2016. júl. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/135 anonim ***** válasza:
73%
Na most mar 100% hogy kamu :D
2016. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/135 anonim ***** válasza:
22%

De ki az,aki kamubol feltesz ilyen gusztustalan kerdest???

Ha elveteted,azzal megolod a kisbabad,aki mar erez! Fogja erezni ahogy kitepik a kis labait,kezeit es szetszedik az egesz kis testet! Ha megteszed,te egy gyilkos vagy!!! Ha orokbeadod,akkor max csak egy nulla sokunk szemebe es anyanak nem valo,ertekekkel nem rendelkezo,talan meg eppen embernek nevezheto valami!!! Remelem legalabb az orvosodnak lesz esze es kitalal valami ertelmeset!

2016. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!