Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
 111/135 A kérdező kommentje:
Mellesleg nagyon kevés volt a progeszteronom, és majdnem elvetéltem, véreztem is, hallottam olyanról, hogy felszívódhat/elmehet az egyik baba, mindent túlaggódtam, minden teljesen rendben van, akkor kiderült, hogy a "vágás" nem a nemére, hanem a gerincere vonatkozott
2016. aug. 20. 23:02
 112/135 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg balf.sz vagy, ha tizen akarhany ev utan azt se erted, hogy mit mond a szonografus. "Valami nyitott, talan a gerincerol beszelt" meg "kiderult, hogy a vagas nem a nemere utalt"... Atya eg
2016. aug. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/135 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, kar a gozert, senkit nem erdekelnek a kamuikreid ;-)
2016. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/135 anonim ***** válasza:
100%
Ezt itt hagyom, érdekel a történet :)))
2016. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/135 A kérdező kommentje:

Vagy csak savanyú a szőlő, mert nekem lehet.

Azért nem beszélem anyanyelvi szinten az angolt, szóval kimaradozik ez-az, igen tudom pötyögjem be a googleba és kiadja, de emellett sokat dolgozom, ma kerestem rá, és igen ezalapján jöttem rá, hogy miről van szó.


Ne irigykedjetek, árt a vérnyomásnak :) remélem másoknak is megadatik ez a csoda, még az itteni rosszakaróimnak is, mert én nem vagyok egy gonosz lélek, aki sárbatiporja a másikat, mert valami összejött neki :)


Mondjuk jó érzés, hogy itt az anyukák/állapotos nők egymást emelik elnyomás helyett.


Úgy érzem több beszámolnivalóm nincs :) és igen megtartjuk, akkor is, ha rossz gerinccel születik, ezt sem tenné meg mindenki

2016. aug. 21. 00:28
 116/135 anonim ***** válasza:
100%
Most már csoda? És most már hős is vagy, mert betegen is megtartod? Én csak most keveredtem ide, de elképesztő a sztori, amit nyomatsz... Mintha valami álom világban élnél.. Vagy könyvet irsz? Vagy skizo vagy? Esküszöm, távol áll tőlem ez az oltogatós stílus, de ekkora bődületes baromságot még nem lattam....
2016. aug. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/135 anonim ***** válasza:
100%
Beszelsz osszevissza meg visszaossze. Nem anyanyelvi az angolod? Bocsika, de ehhez nem is kell anyanyelvi szint foleg 12 ev angol let utan. Ez alap angol ha kint elsz. A dokik pedig a sok nacio egyutt elese miatt ha kell a szádba ragjak amit nem értesz. Ja, es nem irigy vagyok, nincs mire, foleg kire. 😎 Szevaszka!!!
2016. aug. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/135 anonim ***** válasza:
100%

Ja, meg biztos ugy közli az orvos, hogy lányod van, hogy ott egy vágás! Nem az, hogy iccögörl 😂 Hanem vágás 😂 Amiről aztan ki is derül, hogy nem nunuska, hanem gerincprobléma. Aha.

Mesélj még

2016. aug. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/135 anonim ***** válasza:
100%

:-D

12 év után nem érted mit mond az orvos??? Hát apám,akkor kár volt ennyi időt ott elbacni!

Hova fejlődik még ez a kamuszr?? A gyerek az elején még értékrendbe nem illő szr,most meg csoda...

2016. aug. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/135 anonim ***** válasza:
100%
Nem eeeeerteeed????!!!! 😆😁 Aaaatertekelte! 😅 A sokat utazós, nem ráérős, idohianyos, akinek nincs gyerekre szüksége mert, mint írta korabban karrrrrrriert épít a ferjevel es sokat utazik a férjével amibe nem fer bele gyerek mert nem is akar, mint írta nem akarja a joletet feladni egy gyerek miatt, aki egyébként két ember szerelem gyümölcse ugy dont, hogy nem kell megsem mindez, odaadó anya lesz aki a sokat utazó párjával bevallal megis akár egy beteg gyermeket is mert egesz eletet kepes feláldozni ha kell, hogy gyermekét, gyermekeit ápolja, nevelje.Most mar minden johet akar atomvillanas is, o csak anya akar lenni!!!! 😁😁 Ti meg itt bantjatok szegeny, artatlan edesanyat!!! 😁😁😁 Kozrohej ez az egesz no vagy fiú vagy tini vagy akárki is!!!! 😁 Nem baj, jol elszorakoztat bennünket ez a valaki aki emberi reakciókra kivancsi!👌👍 De legalábbis jol belebonyolodott mar ebbe az egesz kamuba pedig csak szórakoztatni akarta magát 😄 Ti meg itt, meg én meg itt, miket feltetelezunk rola!!!!! 😁 Nem is ertem magunkat! 😁
2016. aug. 21. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!