Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
 81/135 A kérdező kommentje:

A sok rosszakarónak üzenem, hogy remélem tudják, hogy hol a helyük.

Nem kívánok senkinek semmi rosszat, pedig csúnyán visszavághatnék én is.


A többieknek:

Voltam vizsgálaton, hát ledöbbentünk, a magzat 11 hetes, láttam a monitoron a 2 kis kezét, lábacskáit, kavargott a gyomrom, nem tudtam mit tegyek/mondjak, láttam a férjem szemében az enyhülést, és hogy nagyon szeretné.

Szívhang van, egész emberi formája van, szóval már kezdtem megsajnálni, de megint csak kavarognak az érzések, nem tudom mi lenne a helyes döntés, az orvos szerint az abortuszhoz túl késő, szóval döntsek, hogy mit szeretnék, megtartani vagy örökbeadni.


Itthon egymás nyakára borultunk sírva, én félig a meghatottságtól, félig a bánattól, a férjemnek meg örömkönnyei vannak, simogatja és csókolgatja a hasamat, hogy ő már most nagyon szereti.

Így úgy döntöttünk, hogy megtartjuk.


A bónuszt a végére tartogattam, tobbesszámban kellett volna írnom, ugyanis ikreket várok, az egyik fix hogy kislány lesz, de majd később kiderül a másik neme is.

2016. júl. 15. 16:55
 82/135 anonim ***** válasza:
70%
11hetesen mar megmondtak,hogy tuti kislany? Erdekes... En 15hetes vagyok es meg a 12hetes uh.-on nem latszott semmi,azota pedig takarja magat... Ha ez az egesz sztori igaz,akkor nagyon orulok,hogy legalabb a ferjed egy erzo leny...!!!
2016. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 A kérdező kommentje:

Legyek én továbbra is a szemét..

Hát koszonom szépen, többet nem is írok ide.

Ha megtartom az a baj, ha elvetetem az a baj, ha örökbeadom az a baj..

Nem is fogok többet mesélni és írni, kár az időért.


Utolsó, az egyik pont úgy fordult, hogy egy vágást látott a lábai között.

2016. júl. 15. 17:02
 84/135 anonim ***** válasza:
86%

Atyaeg ez mekkora egy ordas nagy KAMU!!!! :-D


2 napja kesett, es 11 hetes :-D

Ezek szerint 2x meg megjott, es raadasul ikrek es mar a nemet is tudjak egyiknek, hat el vagyok buvolve :-D


Amugy meg ha tenyleg Angliaban elnel, tudnad, hogy nem kene sietni az abortusszal sem, mert sokkal tovabb megcsinaljak mint 12. het!!!!

2016. júl. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 A kérdező kommentje:

12. hét után abortusztabletta van, és azóta 1x jött meg.


Mert ilyen soha nem fordult elő 2000 év alatt, hogy valaki előrehaladottabb volt a terhességnél.


Értem.

2016. júl. 15. 17:06
 86/135 anonim ***** válasza:
84%
Vágást, mi? :D időben kellett volna abbahagynod. Aki látott már valaha ilyen idős magzatról uh képet, az 1000 % tudja, mekkora hazug vagy.
2016. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 anonim ***** válasza:
83%

Abortusztabletta 12 het UTAN?! :-D :-D sirok komolyan mondom, ez most mar nagyon gyenge, pedig ugyesen kezdted!


Es az is nagyon eletszeru ahogy a vizsgalat elott es utan a helyszinrol tudositasz :-D

Foleg az hogy egy akkora emocionalis sokk utan hogy miennyivel idosebb a terhesseged es raadasul ikrek, a vizsgalobol kijove az az elso dolgod hogy a gyk rad kopkodo anyainak egy ilyen hosszu litaniat bepotyogsz telefonon :-D


Otthon ulsz te a billentyuzet elott es rohogsz :-D

2016. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/135 anonim ***** válasza:
32%

Ha kamu... akkor Isten nem bottal ver.

Ha nem kamu. Akkor grat a babákhoz

2016. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/135 anonim ***** válasza:
84%

Na,jó menj készülődni,mindjárt buli lesz!

11 hetes vagy?? Haha,akkor annak a vérvételnek olyan számotr kellett volna mutatni,hogy leesnek a laborban a székről...főleg ikreknél!

Te kis hamis! Már majdnem elhittem,hogy van olyen gyökér ember! De kérdés,hogy aki ezzel szórakozik,az mekkora gyökér lehet???

2016. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/135 A kérdező kommentje:
88. köszönöm szépen
2016. júl. 15. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!