Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nyugtassatok meg, hogy ez...

Nyugtassatok meg, hogy ez negatív (? )

Figyelt kérdés

Nem tervezzük a gyereket, állandóan védekezünk, de késik 2 napja, így lerohantam tesztért, szerintem negatív, de félek, hogy odahallucinálok valami mást is.


[link]


Szerintetek is negatív?


2016. júl. 13. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/135 anonim ***** válasza:
8%

Ne szivassátok mar! Ez negativ. Legalabbis egyelore. Minden teszten latszik ennyire halvanyan mindket csik hasznalat elott, mutatva hol lesz majd lathato a csik. Ennel meg a halvany pozitiv is jobban latszana, ido elott csinalva, 2 napos kesesnel pedig mar olyan szinu lenne mint a kontrollcsik!


Drukkolok kerdezo hogy meguszd! :-)

2016. júl. 14. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/135 anonim ***** válasza:
86%
Utolso felre beszelsz...egy tesztem se latszik ket csik pisiles elott. Ez bizony szep pozitiv. 4 honapja imadkozom egy ilyen pozitiv tesztert :(
2016. júl. 14. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/135 anonim ***** válasza:
86%
Mit nem adnek egy ilyen tesztert. 8 eve erre varok. Ez bizony pozitiv.
2016. júl. 14. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/135 anonim ***** válasza:
78%
Vegyél egy másik fajtát és ha terhes vagy,akkor azon is látni kellene!
2016. júl. 14. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/135 anonim ***** válasza:
91%

Kedves 11-es válaszoló, te ne szívasd már a kérdezőt! Ez teljesen egyértelmű, 100 %-os pozi teszt! És igen, a HCG nevű hormont mutatja ki, ami csak akkor termelődik, ha terhesség indul el a szervezetben, teljesen felesleges még egy-több tesztet csinálni, bár ilyenkor tudom, mindenki úgyis vesz legalább még egyet, akármi is jön ki.. Kedves Kérdező, én nem mondhatom azt, hogy semmiképp ne vetesd el - a Te döntésed - de ha kettős érzéseid vannak, kérlek nagyon gondold/játok át, járjatok utána az abortusznak, mert lehet, hogy most nincsenek még anyai érzéseid, de később, akár évek múlva is mérhetetlen fájdalom érhet, ha rádöbbensz, mit is jelent, vagy mivel járhat az egész.

Minden jót kívánok!

az első válaszoló voltam, egy 35 éves kétgyermekes, abortuszon és vetélésen is átesett anya....

2016. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/135 anonim ***** válasza:
90%
Ne beszelj hulyeseget. 5 lanyom van. Ennel halvanyabb tesztem volt. Ma mar 7 eves elmult. Szoval ez + teszt. Ha akarja ha nem.
2016. júl. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/135 anonim ***** válasza:
71%
11-es tényleg nem latott meg pozitiv tesztet! Rossz a stemed? Ez eros pozitiv. Tartsd meg kérdező! Ez a baba nagyon akart jönni! Sosincs olyan, hogy jókor jön...
2016. júl. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/135 anonim ***** válasza:
86%
Biztos hogy ez Hcg teszt? Hol vetted a tesztet? Nekem az ovulációs tesztem ugyan így nézett ki. Szerintem ez ovu teszt, akkor viszont nem vagy terhes. Vegyél még egy tesztet kíváncsi vagyok az milyen lesz.
2016. júl. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/135 anonim ***** válasza:
85%

Nekem is ovutesztnek tűnik, több márkánál is annak zöld a "fogója", a terhestesztnek pedig kék.

Persze ez nem jelent semmi biztosat, lehet itt felcserélték, de fura.

Az is, hogy hogy láthatja ezt valaki negatívnak, amikor keresni se kell a második csíkot, mert kiszúrja a szemed


(Lehet csak trollpozitív? Abortuszvitát generáló kamukérdés?)

2016. júl. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/135 anonim ***** válasza:
100%
Én is ovutesztnek látom, de kíváncsi vagyok a fejleményekre.
2016. júl. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!